UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 23 Października 2019, Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Karatecy na medal

Udany początek sezonu już za naszymi młodymi karatekami. Tradycyjnie, rawscy zawodnicy wybrali się na silnie obsadzony Turniej o Puchar z Żeliwa do Końskich. Trzystu zawodników walczyło na matach, a wśród nich nasza "dwunastka", trenująca pod okiem Marcina Kopczyńskiego. Umiejętności i serce do walki przyniosło im medale: 3 złote i 2 srebrne. Gratulujemy miejsc na podium i dziękujemy za postawę także pozostałym naszym reprezentantom, bo dali z siebie wszystko.

O przebiegu zawodów informuje Zbigniew Pacho z RKKK:

"Nasz Klub reprezentowało 12 wspaniałych, młodych fighterów. Podział w grupach był tylko na dwie lub trzy kategorie wagowe, stąd nawet po 20 przeciwników w kategorii i co najmniej cztery walki, by dostać się do strefy medalowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Martyna Gasińska, Katarzyna Pacho oraz Marcel Pietraszek (sekcja Tomaszów Mazowiecki), którzy w pięknym stylu wywalczyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Wspaniale również walczyli nasi srebrni medaliści: Aleksander Kopczyński i Paweł Krajewski, którzy zostali dopiero zatrzymani w walkach finałowych. Ponadto Klub godnie reprezentowali, w wielu przypadkach ocierając się o strefę medalową: Michalina Cichowicz, Zuzanna Szczepanik,  Patrycja Dziubałtowska, Antonina Pacho, Adam Karalus, Mateusz Kubryn i Tymon Pryczek.

Duży i wymagający konecki Turniej pokazał, że liczymy się na polskiej mapie karate kyokushin, a medale naszych juniorów młodszych bardzo dobrze rokują przed MP w Szczecinie.

Złote medale:
Martyna Gasińska
Katarzyna Pacho
Marcel Pietraszek (sekcja Tomaszów Mazowiecki)
Srebrne medale:
 Aleksander Kopczyński
 Paweł Krajewski

Ponadto Klub godnie reprezentowali: Michalina Cichowicz, Zuzanna Szczepanik  Patrycja Dziubałtowska, Antonina Pacho, Adam Karalus i Mateusz Kubryn, Tymon Pryczek."

 

fot. ze zbiorów RKKK

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.