Aktualności 2019

Rawscy karatecy z kolejnymi sukcesami w Siedlcach

Na zawodach w Siedlcach 9 listopada na Turnieju Karate Kyodokyokushin Polish Cup 2019 oraz IBU Martial Arts Gala 2019 Rawski Klub KK reprezentowało dwunastu podopiecznych Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana. W turnieju udział wzięło ok. 240 karateków z kraju i z kilkunastu państw z całego świata (Austrii, Białorusi, Francji, Grecji, Iranu, Mauritiusu, Ukrainy, Danii, Rosji Rumunii i z Polski). Organizatorem był  Sensei Jacek Szymański i jego Akademia Sztuk Walki KyodoKyokushin.  Na międzynarodowym turnieju rawscy karatecy zdobyli osiem medali: dwa złote: Maryna Gasińska i Tymon Pryczek, dwa srebrne: Zuzanna Szczepanik i Paweł Krajewski oraz cztery brązowe: Patrycja Dziubałtowska, Katarzyna Pacho, Mateusz Kubryn i Marcel Pietraszek. Tosia Pacho tuż za podium. Gratulacje!

Po karatekach na ring weszli starsi wojownicy, którzy walczyli w formule K1. Jako pierwszy walczył Dawid Grabowski, w której zwyciężył rywal Dawida. Następnie na ring wszedł Janek Malik, który w bardzo udanym pojedynku z z Damianem Kowalewskim z Mrągowa zwyciężył w pięknym stylu. O pas mistrzowski  WAK-1F walczył Jakub Klasztorny, który mimo bardzo udanej walki został pokonany przez zawodnika z Białorusi Dzmitry Horbacha. Brawa i gratulacje dla zawodników z Rawy i ich trenerów.

• autor: Info: Z. Pacho