UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Lutego 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Treść strony

Amatorzy siatkówki o wielkich sercach

11 stycznia w hali sportowej Milenium siatkarki i siatkarze amatorzy walczyli o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Rawa Mazowiecka. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: „Mogielanka” Mogielnica, „Kruszmaks” Czerniewice, Black Team Volleyboll, Juvenia i Młodzi Weterani Siatkówki z Rawy Mazowieckiej.

Grano systemem każdy każdym. Drużyny rozgrywały między sobą dwa sety. Każdy wygrany set oznaczał zdobycie jednego punktu. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna Kruszmaksu. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Mogielnicy przed Młodymi Weteranami Siatkówki, Black Team Volleyboll (drużyna pań) i Juvenią.

MVP turnieju zostali: w kategorii kobiet Ewa Nozderka - MWS Rawa Mazowiecka, w kategorii mężczyzn Karol Miros - Kruszmaks Czerniewice. Ponadto wyróżniono zawodniczki i zawodników: Magdalenę Zwolińską - Black Team Volleboll, Wiktorię Polus i Aleksandrę Skorupińską – Kruszmaks, Macieja Mrozińskiego – Juvenia, Jana Dąbrowskiego – Mogielnica, Filipa Kamińskiego – MWS.
Nagrody zwycięskim zespołom i wyróżnionym zawodnikom wręczyła Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska.

W trakcie turnieju wśród wszystkich zespołów biorących udział w zawodach  przeprowadzono kwestę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sportowej orkiestrowej puszce po turnieju znalazło się 1999,65 zł. Sportowcom o wielkich sercach gorąco dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom sobotnich zawodów i zapraszamy na kolejny turniej siatkówki, który odbędzie się w ostatni weekend marca.

 

fot. P. Zduńczyk

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Program ograniczania niskiej emisji
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.