UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Lutego 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Treść strony

„Strategia rozwoju elektromobilności w Rawie Mazowieckiej” – konsultacje społeczne

Miasto Rawa Mazowiecka otrzymało dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na przygotowanie dokumentu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030”. Do udziału w przygotowaniu dokumentu chcemy zachęcić różne grupy społeczne, w tym przedsiębiorców. W tym celu planuje się przeprowadzenie konsultacji społecznych. Konsultacje mają na celu zebranie opinii, uwag i propozycji mieszkańców, które będą uwzględnione w dokumencie przygotowywanym w ramach projektu.

Zgodnie z treścią Zarządzenia nr 9/2020 Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka z dnia 5 lutego 2020 r., konsultacje będą przeprowadzone w terminie od dnia 17 lutego do dnia 6 kwietnia 2020 r. w trzech następujących formach: ankiety internetowej, punktu konsultacyjnego, otwartego spotkania konsultacyjnego.

Ankieta internetowa zostanie przeprowadzona w okresie od 17 do 27 lutego 2020 r. Link do niej będzie dostępny na stronie internetowej Miasta Rawa Mazowiecka. Osoby, które nie mają dostępu do komputera, będą mogły skorzystać ze sprzętu, który zostanie udostępniony mieszkańcom w Biurze ds. Rewitalizacji  Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka, w pokoju nr 9.

Punkt konsultacyjny zostanie zorganizowany w dniach od 23 marca do 3 kwietnia 2020 r. w Biurze ds. Rewitalizacji. W punkcie konsultacyjnym będzie można zgłaszać opinie i uwagi dotyczące zagadnień elektromobilności w Rawie Mazowieckiej.

Otwarte spotkanie konsultacyjne odbędzie się w 6 kwietnia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury. Na spotkaniu zostaną przekazane mieszkańcom wnioski z ankiety internetowej oraz punktu konsultacyjnego.

 Zapraszamy do licznego udziału w konsultacjach.

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Program ograniczania niskiej emisji
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.