UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 3 Czerwca 2020, Imieniny: Karola, Leszka, Tamary

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Wyniki naboru do przedszkoli i szkół

Dziś (17.04.) o godz.14.00 zostaną udostępnione listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w naborach do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I szkół podstawowych. Wyniki będą dostępne w placówkach oświatowych oraz po zalogowaniu się na swoje konto w naborach:

- nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/rawamazowiecka/News

- nabór do klas I szkół podstawowych: https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/rawamazowiecka/News

Jednocześnie w terminie do dnia 28 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00 zobowiązani są Państwo dostarczyć potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do placówki.

Potwierdzenie woli znajduje się w plikach do pobrania na stronach naborów i w załącznikach poniżej.

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa i ograniczenia z tym związane potwierdzenia woli można składać w skrzynkach znajdujących się przy wejściach do placówek oświatowych (bez wchodzenia na ich teren) lub poprzez przesłanie własnoręcznie podpisanego skanu lub zdjęcia potwierdzenia woli na adres poczty elektronicznej placówki, do której zostało zakwalifikowane Państwa dziecko. Złożenie poświadczenia woli w takiej formie nie zwalnia Państwa z obowiązku późniejszego (tj. po ustaniu obostrzeń dotyczących przemieszczania się) dostarczenia oryginału dokumentu do szkoły lub przedszkola.

Osoby, które posiadają profil zaufany i dysponują podpisem elektronicznym mają możliwość złożenia podpisanego w ten sposób poświadczenia woli przez skrzynkę ePUAP Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka – prawidłowe złożenie dokumentu w ten sposób zwalnia Państwa z obowiązku dostarczenia oryginału do placówki oświatowej. Adres elektronicznej skrzynki pocztowej Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka: /kb5177yoql/skrytka (dostęp przez stronę https://epuap.gov.pl/wps/portal ).

 

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.