UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 7 Lipca 2020, Imieniny: Benedykta, Cyryla, Estery

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Nabór rachmistrz spis rolny

Treść strony

Tenisiści wrócili do treningów

W związku z 3. etapem luzowania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, od 18 maja 2020 r., zawodnicy MLUKS „Dwójka” wznowili treningi na obiektach zamkniętych (sala gimnastyczna SP nr 2 oraz hala OSiR).

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 został rozegrany okolicznościowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka. Zawody prowadzone były w dwóch dwunastoosobowych grupach rozgrywkowych. W grupie młodszej grali: Adam Kwapiś, Stanisław Krokowicz, Szymon Wójciak, Wiktoria Kocik,  Patryk Gierach, Julia Bartoszek. W grupie starszej o najlepsze miejsca walczyli: Jakub Gierach, Jakub Polański, Kuba Kwapiś, Marcel Błaszczyk, Przemysław Zwierz, Szymon Puchalski.

Z powodu pandemii koronawirusa sezon rozgrywkowy zawodów indywidualnych Mistrzostw Województwa Łódzkiego oraz Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych: żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec, zostały przełożone z okresu kwiecień-czerwiec na miesiące powakacyjne wrzesień – październik. Nietypowa sytuacja wymusiła również zmianę harmonogramu przygotowań do zawodów głównych oraz do sezonu ligowego na miesiące wakacyjne. W treningach wakacyjnych wezmą udział zawodnicy z całej Polski oraz obcokrajowcy. Na obozy tenisa stołowego do Rawy Mazowieckiej „Lato 2020” zadeklarowało przyjazd około 300 zawodników. Będzie to doskonała okazja do wspólnych treningów.

Miło nam również zakomunikować, że męska drużyna rawskich tenisistów zajęła I miejsce rozgrywkach II ligi i od następnego sezonu będzie uczestniczyła w zawodach pierwszoligowych. Trzymamy kciuki za rawskich tenisistów i życzymy sukcesów podczas rozgrywek PZTS w I lidze.

 

  • autor: Info: MLUKS "Dwójka"

fot. MLUKS "Dwójka"

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.