UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 7 Lipca 2020, Imieniny: Benedykta, Cyryla, Estery

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Nabór rachmistrz spis rolny

Treść strony

OSiR przygotowany do sezonu letniego

W czasie gdy ze względu na pandemię koronawirusa musieliśmy pozostać w domach, pracownicy OSiR wykonywali liczne prace konserwacyjne na całym terenie ośrodka, przygotowując infrastrukturę do sezonu letniego.

Obecnie wodowany jest sprzęt pływający do Wypożyczalni sprzętu. Stopniowo, w najbliższych dniach, kompletny sprzęt będzie do dyspozycji wypoczywających. Na przystani będzie można wypożyczyć: łodzie wiosłowe, rowery wodne, kajaki i łodzie żaglowe.

Zasady korzystania ze sprzętu pływającego będą nieco inne niż zazwyczaj. Szczególne zasady bezpieczeństwa i społecznego dystansu zmusiły OSiR do przygotowania nowych regulaminów, z którymi należy się zapoznać i bezwzględnie stosować. Bezpieczeństwo i zdrowie wypoczywających na terenie OSiR jest bowiem najważniejsze.
Po każdorazowym użyciu sprzęt pływający będzie dezynfekowany, dotyczy to również kapoków. Będą również dostępne środki ochrony osobistej dla korzystających. Wypożyczalnia sprzętu będzie czynna już od 5 czerwca.

Kąpielisko na Zbiorniku Dolna jest już przygotowane, ale nie ma jeszcze precyzyjnych wytycznych na temat funkcjonowania kąpielisk otwartych w czasie epidemii SARS-CoV-2. Kąpielisko na razie pozostaje zamknięte. O terminie otwarcia kąpieliska będziemy mieszkańców informować.

Zachęcamy do wypoczynku na terenie OSiRu oraz korzystania ze sprzętu wodnego. Zapraszamy również na spacery, wycieczki rowerowe i korzystanie z siłowni zewnętrznej. Do dyspozycji wypoczywających jest również krąg myśliwski położony w lasku tatarskim.

 

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.