UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 8 Sierpnia 2020, Imieniny: Cypriana, Dominika, Emila

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Deblowe mistrzostwa Rawy Mazowieckiej

W poprzedni weekend zostały rozegrane Otwarte Deblowe Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie ziemnym. W zawodach wzięło udział 7 par z naszego miasta i jedna para reprezentująca Żyrardów. Uczestników podzielono na dwie grupy. Dwie pierwsze pary z każdej grupy rozegrały między sobą spotkania półfinałowe. W pierwszym półfinale para  Kruszona, Janiak pokonała 6:2, 6:0, parę Woźniak, Goszkiewicz.

Bardziej zacięty był  drugi mecz półfinałowy, w którym zmierzyli się Wasowski, Graczyk (Żyrardów) – Kwapiś, Zdunek (Rawa Mazowiecka). Mecz zakończył się zwycięstwem pary żyrardowskiej  w stosunku 7:5, 6:1. Ze względu na złe warunki atmosferyczne pojedynek finałowy został rozegrany dopiero w niedzielę 26 lipca. W meczu finałowym zwycięstwo odniosła para Wasowski, Graczyk, która pokonała 2:1 ( 6;2, 2:6, 6;2) Kruszonę i  Janiaka. Tym samym puchar za mistrzostwo Rawy Mazowieckiej w grze deblowej powędrował do Żyrardowa. Nagrody dwóm najlepszym parom wręczył Prezes Rawskiego Towarzystwa Tenisa Ziemnego Włodzimierz Kruszona.

Wszystkich sympatyków tenisa ziemnego zapraszamy do udziału w turnieju o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.  Jest to najstarszy turniej tenisa ziemnego rozgrywany w naszym mieście. Zawody zostaną rozegrane w ostatni weekend sierpnia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 606 889 312.

 

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.