UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 8 Sierpnia 2020, Imieniny: Cypriana, Dominika, Emila

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Jubileuszowy 20. Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy w nowej formule

W roku 2020  przypada jubileuszowy 20. Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. Pomimo panującej epidemii postanowiliśmy zorganizować i przeprowadzić jubileuszową edycję rajdu. Jednak ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo uczestników tegoroczny rajd będzie miał zupełnie inną formułę niż dotychczasowe edycje.

Przedstawiamy zasady udziału w rajdzie i uczestnictwa w konkursie na najlepszą relację z przejazdu trasą tegorocznej imprezy rowerowej. W tej edycji nie będzie wspólnego startu wszystkich uczestników, a rawski rajd będzie trwał aż trzy tygodnie. Każdy uczestnik bądź grupa uczestników będzie pokonywała wyznaczoną trasę rajdu na „własną rękę”. Warunkiem, aby trasa była uznana za przejechaną w całości, jest pokonanie jej w ciągu jednego dnia. Okres czasu, w którym będzie można tego dokonać będzie wynosił 3 tygodnie tj. od dnia 8 sierpnia do dnia 29 sierpnia 2020 r. włącznie. Miejsce startu każdy wybiera indywidualnie, start może nastąpić z dowolnego miejsca w Rawie Mazowieckiej. Meta tegorocznego rajdu będzie znajdować się tradycyjnie przy hali sportowej OSiR Tatar.

Na trasie zostaną wyznaczone tzw. „punkty kontrolne”. Każdy uczestnik lub grupa uczestników powinni zrobić sobie zdjęcia na tle wszystkich „punktów kontrolnych”, co będzie świadectwem udziału w rajdzie i przejechania całej trasy.
Punktami kontrolnymi są tablice informacyjne z nazwami miejscowości przez które przebiega trasa tegorocznego rajdu: Rawa Mazowiecka, Julianów, Helenów, Kurzeszyn, Rossocha, Stara Rossocha, Linków, Janolin, Skoczykłody, budynek młyna zbożowego w Kurzeszynie, budynek szkoły w Starej Rossosze oraz stacja transformatorowa elektrowni wiatrowej znajdująca się przy drodze Skoczykłody – Rawa Mazowiecka.

Każdy uczestnik lub grupa uczestników są zobowiązani potwierdzić przejazd trasy, mogą nakręcić krótki film lub zrobić fotorelację z przejazdu trasą tegorocznego rajdu rowerowego. Filmy i zdjęcia z „punktów kontrolnych” wraz z krótkim opisem wrażeń z trasy rajdu należy przesłać w formie elektronicznej na adres sport@rawamazowiecka.pl lub dostarczyć na dowolnym nośniku elektronicznym (płyta, pendrive lub in.) do pokoju nr 6 w Urzędzie Miasta przy Pl. Piłsudskiego 5 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 września 2020 r. Relacje te wezmą udział w Konkursie na najlepszą relację z 20. Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 20 września 2020 r. Najlepsze relacje zostaną nagrodzone przez burmistrza Rawy Mazowieckiej. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do udziału, w trochę nietypowym, jubileuszowym 20. Rawskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Biorąc udział w rajdzie pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników rajdu, zachowajmy dystans.

Regulamin i szczegółowa trasa rajdu poniżej.

 

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.