UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 24 Listopada 2020, Imieniny: Emmy, Jana, Aleksandry

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Pracowite wakacje tenisistów „Dwójki”

Jak co roku Rawie Mazowieckiej na hali OSiR Tatar odbył się cykl obozów sportowych tenisa stołowego. Mimo panującej pandemii odbyły się cztery  zgrupowania sportowe, w których wzięło udział 250 zawodników z całego kraju. W każdym ze zgrupowań uczestniczyli zawodnicy klubu MLUKS „DWÓJKA” Rawa Mazowiecka, który zajmuje 10 miejsce w Polsce na liście klubów tenisa stołowego w punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz PZTS za poprzedni sezon.

W zgrupowaniach uczestniczyli zawodnicy Kadry Województwa Łódzkiego Młodzików, Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców, kluby sportowe województwa mazowieckiego SKS 40, LUPUS Kabaty oraz MKS Jedynka Łódź, Kadra Województwa Dolnośląskiego, Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław, Rokita Brzeg Dolny, LKS Biała Rawska.

Możliwość treningu z najlepszymi zawodnikami w kategoriach młodzieżowych stanowi doskonałą formę przygotowań, zapewnia możliwość odbycia wielu sparingów, które są najlepszą formą przygotowań do kolejnego sezonu. Po raz pierwszy w historii rawskiego sportu w pierwszej lidze tenisa stołowego wystąpią drużyny kobiet i mężczyzn. Warto podkreślić fakt, że w obu zespołach wystąpią wyłącznie wychowankowie rawskiego klubu co jest ewenementem na skalę krajową. Pierwszoligowe rozgrywki rozpoczną się 19 września na hali sportowej OSiR Tatar.

W dniach 3 – 6 września troje zawodników z Rawy Mazowieckiej (Eliza Brzęczek, Katarzyna Gierach i Jakub Gierach) wystąpi w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które zostaną rozegrane w Sępolnie Krajeńskim.

Kolejną imprezą tenisową w naszym mieście będzie organizowany pod patronatem Ministerstwa Sportu i PZTS „Światowy Dzień Tenisa Stołowego”, który odbędzie się 13 września na hali sportowej OSiR Tatar.

 

  • autor: Info: Z. Bajan, J. Polański

fot. MLUKS "Dwójka"

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.