UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 26 Września 2020, Imieniny: Justyny, Damiana, Wawrzyńca

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Nadchodzą "Jesienne manewry artystyczne"

Za kilka dni przywitamy słoneczną, kolorową jesień, która zapowiada nowy sezon artystyczny w kulturze. Na dobry początek, rawski dom kultury zaprasza 20 września, od godz. 15.00 na piknik rodzinny. W niedzielne popołudnie przed MDK będzie dużo się działo.

O programie opowiada dyrektor placówki - Grzegorz Klimczak: "Czas spotkania umilą muzycznie młodsi i starsi artyści MDK - członkowie działających przy placówce sekcji artystycznych - wokalnej i instrumentalnej. Atrakcji nie zabraknie także dla miłośników szeroko pojętej sztuki - będzie rysowanie, malowanie i kolorowanie - różnymi technikami, na różnych fakturach. Będzie też wystawa prac wykonanych przez dzieci.

Piknik będzie świetną okazją, by poznać instruktorów MDKu i ich propozycje warsztatowe na nowy rok artystyczny. Będzie można także uczyć się od „mistrzów". Zaproszenie na imprezę przyjęli zaprzyjaźnieni z placówką lokalni twórcy z terenu całego powiatu rawskiego. Nie tylko pokażą swoje prace, ale również zdradzą tajniki rękodzieła, w którym się specjalizują.

Zabawy dla milusińskich poprowadzą także animatorzy i szczudlarze. Będą bańki mydlane i baloniki. W trakcie pikniku oficjalnie podsumowany zostanie konkurs fotograficzny „Wakacyjna migawka z Rawy". Nie zabraknie też niespodzianek. Niedzielne popołudnie warto spędzić przy Miejskim Domu Kultury.

UWAGA! Wszystkie zajęcia i zabawy zostaną poprowadzone w reżimie sanitarnym, bezpiecznie dla uczestników i prowadzących. Uprzejmie prosimy dorosłych o zabranie maseczek ochronnych."

Patronat nad "Jesiennymi manewrami artystycznymi" objął burmistrz Piotr Irla.

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.