UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 29 Października 2020, Imieniny: Euzebii, Felicjana, Wioletty

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

To było święto pasjonatów tenisa stołowego

Na hali sportowej Tatar, 13 września, spotkali się zawodnicy i kibice ping-ponga. Były ku temu dwie okazje: Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w grach drużynowych w kategoriach wiekowych: młodziczki/cy, kadetki/ci, juniorki/rzy oraz Narodowy Dzień Tenisa Stołowego, obchodzony równocześnie w 21 ośrodkach w Polsce. Rawa Mazowiecka była jednym z nich - to wyróżnienie dla nas.

W Mistrzostwach wystawiliśmy silną reprezentację. Tworzyli ją: Wiktoria Kocik, Julia Bartoszek, Patryk Gierach, Natan Błaszczyk, Igor Gierach, Adam Kwapiś, Szymon Puchalski oraz Marcel Błaszczyk. W kategorii Młodziczek, w klasyfikacji końcowej turnieju, dziewczęta stanęły na 2 stopniu podium. Wśród Młodzików, po bardzo zaciętym pojedynku finałowym, rawski zespół MLUKS "Dwójka' również zajął 2 miejsce. Naszym zawodnikom i trenerowi Zbigniewowi Bajanowi - gratulujemy!

Rywalizacja sportowa to był tylko jeden z punktów niedzielnego wydarzenia. Na pasjonatów tenisa stołowego czekało jeszcze wiele atrakcji w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Były m.in. spotkania z gwiazdami tenisa stołowego, w tym przypadku zawodnikami i zawodniczkami I Ligi Mężczyzn i Kobiet występującymi w rawskim klubie, mecze pokazowe, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Taki dzień jak 13 września w Rawie, niejednego przekonał do spróbowania swoich sił przy stole tenisowym, a być może i do powrotu do dawnego hobby. Tenis stołowy to dobra opcja na rozruszanie się po szkole czy po pracy.

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.