UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 17 Stycznia 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Rościsława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Zawiadomienie o I. Sesji VIII. kadencji.
2018.11.15
-

Na podstawie Postanowienia Komisarza Wyborczego w Skierniewicach I z dnia 8 listopada 2018 roku, uprzejmie informujemy, że w dniu  21 listopada 2018 roku o godz. 14:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6 c odbędzie się  I Sesja Rady Miasta Rawa Mazowiecka VIII kadencji.

Reprezentacyjne występy tenisistów stołowych
2018.11.15
Reprezentacyjne występy tenisistów stołowych

Reprezentanci rawskiej Dwójki, mimo trwającego w pełni sezonu ligowego występują również w reprezentacji narodowej. Wiktoria Wrzosek reprezentowała nasz kraj w turnieju Hungary Junior & Cadet Openna Węgrzech, a Marcel Błaszczyk w turnieju nadziei olimpijskich w Budapeszcie. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy w sobotę 17 listopada na godz. 16.00 do hali sportowej OSiR Tatar, gdzie zostaną rozegrane mecze pierwszej i drugiej ligi.

Bezpłatna mammografia
2018.11.13
Bezpłatna mammografia

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka  i NZOZ Medica w Łodzi zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej. Badania odbędą się 16 listopada 2018 r. (piątek) w Rawie Mazowieckiej przy Miejskim Domu Kultury, ul. Krakowska 6c. Do rejestracji telefonicznej prosimy przygotować nr telefonu i numer Pesel.

 

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Rawie
2018.11.13
Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Rawie

W niedzielę 11 listopada Rawa Mazowiecka uroczyście świętowała 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. O godz. 10 została odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Przed ratuszem została odsłonięta tablica upamiętniająca 100-lecie Odzyskania Niepodległości. O godz. 12 odśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego.

Dąb w setną rocznicę odzyskania niepodległości
2018.11.09
Dąb w setną rocznicę odzyskania niepodległości

Od dzisiaj, specjalny okaz - drzewo symbolizujące potęgę, odwagę i długowieczność będzie rosło w rewaloryzowanym parku. Dąb Niepodległości, posadzony w imieniu wszystkich mieszkańców przez burmistrza Dariusza Misztala i trójkę młodych rawian: Arka, Norberta i Jaśka, upamiętni obchodzoną w tych dniach 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.