UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 17 Stycznia 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Rościsława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Święto Niepodległości w „Tęczowej Jedyneczce”
2018.11.09
Święto Niepodległości w „Tęczowej Jedyneczce”

Nie sposób ocenić jak ważne jest kształtowanie świadomości narodowej wśród dzieci. Wychowanie patriotyczne jest ważnym elementem edukacji w „Tęczowej Jedyneczce”. W przedszkolu realizowany jest program własny nauczycieli „Mój dom, moja miejscowość, moja ojczyzna” . Treści programowe realizowane są w ciągu całego roku, a szczególnie w okresie poprzedzającym ważne święta państwowe.

Młodzież z „Jedynki” z wizytą w Nyirbator
2018.11.09
Młodzież z „Jedynki” z wizytą w Nyirbator

SP nr 1 nawiązała współpracę z węgierską szkołą w zaprzyjaźnionym z Rawą – Nyirbator. W ramach współpracy do Nyirbator pojedzie 15 uczniów klas siódmych z rawskiej „Jedynki”. Wycieczkę finansuje polsko-węgierska Fundacja im. Wacława Felczaka, a w organizacji pomaga Polskie Stowarzyszenie Kulturalne im. Józefa Bema na Węgrzech.

Oświadczenie
2018.11.08
Oświadczenie

Z rosnącym niepokojem zauważam pojawiające się w obiegu publicznym informacje dotyczące Rawskiego Klubu Sportowego „Mazovia” i działań jego obecnego Zarządu. Nie sposób zaakceptować faktu, że toczący się konflikt pomiędzy władzami klubu, a rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia domagających się transparentności i jawności działań klubu przybiera aż tak drastyczne formy.

„Bajkowy zakątek” dla Niepodległej
2018.11.08
„Bajkowy zakątek” dla Niepodległej

Przedszkole nr 3 „Bajkowy Zakątek” realizuje działania związane z obchodami 100-lecia Niepodległości Polski. Celem projektów i konkursów realizowanych w przedszkolu jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Dyplom dla Marszałka Piłsudskiego
2018.11.07
Dyplom dla Marszałka Piłsudskiego

Zbliżające się Święto Niepodległości będzie okazją do wyeksponowania kopii dyplomu, dokumentującego decyzję ówczesnej Rady Miejskiej o przyznaniu Marszałkowi Honorowego Obywatelstwa Rawy Mazowieckiej. Oryginał dyplomu znajduje się w Belwederze.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.