UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 19 Listopada 2018, Imieniny: Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Lodowisko na gwiazdkę
2010.12.21
Lodowisko na gwiazdkę
W Rawie Mazowieckiej powstało sztuczne lodowisko. Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło pilotażowy program pn. „Biały Orlik”. Pilotażowy charakter programu polega na tym, że z każdego województwa wytypowano po dwa miasta, w których realizowane są sztuczne lodowiska. W tym doborowym gronie 32 polskich miast znalazła się także Rawa Mazowiecka.
2010.12.20
-
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku składam wszystkim mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Życzę radosnego oczekiwania i gotowości na przyjęcie maleńkiego Jezusa do swego życia, aby Jego przyjście na świat przyniosło ze sobą pokój, nadzieję i miłość.
Zawiadomienie o III Sesji VI. kadencji
2010.12.16
Zawiadomienie o III Sesji VI.  kadencji
Zwołuję III Sesję VI. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka na dzień 22 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej
Zawiadomienie o III Sesji VI. kadencji
2010.12.16
Zawiadomienie o III Sesji VI.  kadencji
Zwołuję III Sesję VI. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka na dzień 22 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej
Jestem z RAWY
2010.12.15
Tak najczęściej przedstawiamy się nowym znajomym i mówimy o swoim mieście – po prostu Rawa. Nazwa prosta, łatwa do zapamiętania. Kojarzy się też jednoznacznie, bo miasto Rawa jest w Polsce tylko jedno.

W opracowanej niedawno Strategii Promocji Miasta Rawa Mazowiecka, eksperci z Eskadry MarketPlace zwrócili uwagę na rolę nazwy miasta, nazw ulic, nazw miejskich stref przemysłowych (czyli tzw. namingu) w codziennej komunikacji i skutecznej promocji atutów miasta.
Skrócona wersja nazwy naszego miasta, używana intuicyjnie przez rawian, doskonale zdaje egzamin w wielu codziennych sytuacjach. Krótka, prosta nazwa łatwo wpada w ucho, nawet cudzoziemcom. Rawa ma więc przewagę nad innymi miastami, o długich i bardziej złożonych nazwach. Krótką formą, a więc Rawą, będziemy posługiwać się konsekwentnie w działaniach i akcjach o charakterze promocyjnym, zachowując Rawę Mazowiecką we wszystkich dotychczasowych dokumentach urzędowych.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.