UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 17 Lutego 2019, Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Jak pokonać konkurencję
2019.01.24
Jak pokonać konkurencję

Być lepszym niż konkurencja, osiągać wyższe dochody, stworzyć kreatywny i innowacyjny zespół pracowników to dążenia chyba wszystkich szefów firm. Pomoże w tym Akademia Menadżera Innowacji – projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez PARP.

Gdy auto nie zapali zimą
2019.01.23
Gdy auto nie zapali zimą

Uruchomienie silnika po mroźnej nocy nie zawsze jest łatwe. Szczególnie jeśli auto stoi ,,pod chmurką”, a akumulator ma kilka lat. W tej sytuacji, o tym czy uda nam się odpalić silnik, decyduje pierwsze kilkadziesiąt sekund. Jeśli wtedy nie uda się uruchomić silnika, to najczęściej pozostaje tzw. ,,pych” lub autobus komunikacji publicznej.
Jak jeszcze można sobie w tej sytuacji poradzić?
 

Wyniki otwartego konkursu ofert
2019.01.23
Wyniki otwartego konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka w dniu 22 stycznia 2019 r. na zadanie z zakresu pomocy społecznej (w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, zamieszkałym na terenie Miasta Rawa Mazowiecka)

Ogłoszenie o konkursie ofert
2019.01.22
Ogłoszenie o konkursie ofert

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego: zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań, mających na celu poprawę zdrowia osób niepełnosprawnych.
 

 

Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dotycząca przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości zabudowanych na cele mieszkaniowe
2019.01.22
Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka  dotycząca przekształcenia prawa użytkowania wieczystego  w prawo własności nieruchomości zabudowanych na cele mieszkaniowe

Prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe z dniem 1 stycznia 2019 r. przekształciło się w prawo własności tych gruntów. Zaleca się wstrzymanie z wpłatą opłaty przekształceniowej za rok 2019 a także ze zgłoszeniem zamiaru uiszczenia opłaty jednorazowej do czasu otrzymania zaświadczenia Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka potwierdzającego przekształcenie. W zaświadczeniu zostanie umieszczona informacja o obowiązku wnoszenia, wysokości i okresie wnoszenia opłaty przekształceniowej. Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Terenami Urzędu Miasta, Pl. M. J. Piłsudskiego 4 /pokój nr 8, tel. 46-814-40-80/.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.