UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 19 Stycznia 2019, Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Witaj Przedszkolaku!
2010.09.15
Witaj Przedszkolaku!
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza do udziału w imprezie integracyjnej „Witaj Przedszkolaku!” w dniu 23 września 2010 r. o godz. 14.00 na terenie Centrum Kupieckiego „Rawiak” przy ul. Reymonta 7A w Rawie Mazowieckiej.
Plac Zabaw Muszkieterów
2010.09.15
Plac Zabaw Muszkieterów
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Fundacja Muszkieterów i właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché w Rawie Mazowieckiej serdecznie zapraszają na otwarcie Placu Zabaw Muszkieterów. W sobotę 18 września o godz. 15.00 dzieci będą miały okazję do świetnej zabawy na certyfikowanym i kolorowym placu zabaw przy ul. Zwolińskiego pomiędzy blokiem nr 1, 1a i 1b w Rawie Mazowieckiej.
Mistrzostwa Polski Sztafet w Triathlonie
2010.09.10
4 września 2010 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Polski Sztafet w Triathlonie. Patronat honorowy nad imprezą objął między innymi Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Pan Eugeniusz Góraj.
Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy
2010.09.01
Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy
W sobotę 28 sierpnia 2010 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się 10. Rodzinny Rajd Rowerowy. Jubileuszowa edycja rajdu okazała się wyjątkowa, gdyż przy jej okazji pobito kilka dotychczasowych rekordów: rajd zgromadził rekordową liczbę uczestników, których było 1090, rekordowa była liczba rodzin biorących w nim udział: 172 oraz liczba rowerów losowanych wśród uczestników, których było aż 20.
71. Rocznica wychuchu II wojny światowej
2010.08.30
Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Rawie Mazowieckiej oraz Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka mają zaszczyt zaprosić na uroczystości patriotyczne obchodów 71 rocznicy wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września 2010 r. (środa) o godz. 13.00 na cmentarzu wojskowym w Rawie Mazowieckiej

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.