UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 12 Lipca 2020, Imieniny: Brunona, Bonifacego, Andrzeja

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
AQUARIUM - konferencja prasowa
2012.08.28
AQUARIUM - konferencja prasowa
W poniedziałek 27 sierpnia 2012 r. o godz. 12.00. odbyła się konferencja prasowa podsumowująca realizację inwestycji AQUARIUM Centrum Fit Rawa. Pływalnia Aquarium to nowocześnie wyposażony kompleks sportowy, w którym będzie można połączyć naukę pływania, rekreację, korzystanie z atrakcji wodnych i odnowę biologiczną.
73 rocznica wybuchu II wojny światowej
2012.08.27
73 rocznica wybuchu II wojny światowej
Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Rawie Mazowieckiej i Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają na uroczystości patriotyczne obchodów 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się w dniu 1 września 2012 r. (sobota) o godz.18.00. Zbiórka uczestników uroczystości odbędzie się o godz. 17.50 przy cmentarzu w Rawie Mazowieckiej.
Weekend w AQUARIUM
2012.08.22
Weekend w AQUARIUM
Dla wszystkich, którzy od dawna oczekują krytej pływalni w Rawie Mazowieckiej mamy dobrą informację. Otwarcie Aquarium Centrum Fit Rawa nastąpi 1 września 2012 r. podczas 12. Rodzinnego Rajdu Rowerowego o godz. 10.00. W niedzielę 2 września zapraszamy na AQUA Piknik.
Rawscy Górale w natarciu
2012.08.21
Rawscy Górale w natarciu
Grupa rowerowa „Rawa MTB” zaprezentowała się tym razem w kolejnym cyklu maratonów „ŻTC Bike Race” zorganizowanym w Nowym Kawęczynie przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Na dystansie SHORT (kat. open) Andrzej Gasiński uplasował się na 7 pozycji.
Raz na ludowo
2012.08.17
Raz na ludowo
Coraz chętniej i częściej sięgamy do naszych lokalnych tradycji ludowych. Podobają nam się wyroby wykonane ręcznie przez lokalnych artystów, lubimy posłuchać muzyki, która towarzyszyła naszym dziadom w życiu codziennym i w uroczystych momentach. W koncercie Raz na ludowo wystąpią kapele: Rawianie, Linkowiacy, Wspomnienie, Pod Różą, Łot Wiatraków, Pod Basztą, Wilkowianie i Zespół śpiewaczy z Boguszyc.

Treść strony

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.