UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Marca 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Wakacje ze sportem 2010-07-09
2010.07.09
Wakacje ze sportem 2010-07-09
W dniach 06. – 09. lipca w ramach organizowanej przez Urząd Miasta akcji „Wakacje ze Sportem” odbyły się turnieje: Plażowej piłki siatkowej nad zalewem Tatar i piłki nożnej na boisku „Orlik” przy hali sportowej „Milenium”.

W turnieju siatkówki wzięły udział 24 pary zawodniczek i zawodników. Zwycięzcami turnieju w grupie starszej została para Marek Goszkiewicz, Karol Miros, która lepszym stosunkiem małych punktów wyprzedziła parę Tomasz Trzonek, Robert Zbudniewek
Apel w sprawie dopalaczy
2010.07.01
Szanowni Rodzice !
Z niepokojem przyjęliśmy informację o otwarciu sklepu, zajmującego się sprzedażą tzw. dopalaczy czyli środków pobudzających i odurzających o działaniu zbliżonym do narkotyków. Właściciel, mający zarejestrowaną działalność gospodarczą w innej gminie, wykorzystując luki prawne i kierując się chęcią zysku, w sposób legalny rozprowadza niebezpieczne dla zdrowia substancje psychoaktywne.
Stanowisko Rady Miasta w sprawie dopalaczy
2010.07.01
STANOWISKO RADY MIASTA RAWA MAZOWIECKA z dnia 30 czerwca 2010 r.

Rada Miasta Rawa Mazowiecka mając na uwadze przede wszystkim dobro i zdrowie mieszkańców, w tym głównie dzieci i młodzieży z naszego Miasta, zwraca się z prośbą do rządu i parlamentu o przyśpieszenie prac nad dokonaniem zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii mających na celu zdelegalizowanie sprzedaży środków psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”.
Wakacje ze sportem
2010.06.28
Wakacje ze Sportem – w czasie właśnie rozpoczętych wakacji Wydział Oświaty Zdrowia I Sportu przy Urzędzie Miasta w Rawie Mazowieckiej przygotował cykl imprez sportowo rekreacyjnych dla młodzieży spędzającej wakacje w naszym mieście. Poniżej prezentujemy dokładny harmonogram wraz z numerami telefonów pod którymi można uzyskać dokładne informacje dotyczące imprez sportowych.
Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich – FINAŁ
2010.06.25
Miło nam zakomunikować że w XVI edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin, który odbywał się pod hasłem „Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich”, Rawa Mazowiecka w kategorii miast od 15 do 40 tyś. mieszkańców zajęła pierwsze miejsce w Polsce !!!

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.