UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Zgłaszanie kandydatur przedstawicieli organizacji pozarządowych do Miejskiej Rady Sportu.
2011.02.11
W związku z upływem kadencji Miejskiej Rady Sportu, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka prosi organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o wytypowanie swoich przedstawicieli jako kandydatów na członków nowej kadencji Miejskiej Rady Sportu.
Rawski Wieczór z Bluesem
2011.02.07
Rawski Wieczór z Bluesem
W sobotę, 30 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury wystartuje blues w nowej odsłonie. Zapewniamy kilka godzin dobrego bluesa, ze znanym i lubianym wykonawcą w roli głównej. Ogłaszamy szybką akcję na nazwę rodzącego się, kolejnego cyklicznego wydarzenia w Rawie. Zainspiruj nas bluesowo - prześlij na adres: nazwabluesa@rawamazowiecka.pl swoje propozycje na nazwę kwietniowej imprezy. Masz pomysł - włącz się do gry!
Idealny samorząd - debata
2011.02.02
Idealny samorząd - debata
Dnia 4 marca 2011 r. o godz. 15.15 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka spotka się z członkami szkolnych samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu rawskiego. Tematem debaty będzie „IDEALNY SAMORZĄD - czyli jak przygotować i przeprowadzić wybory do samorządu uczniowskiego, żeby były świętem demokracji w szkole..."
Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece?
2011.02.02
Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece?
Zimowe ferie już za nami. Zakończyły się również zajęcia, które biblioteka zaproponowała małym dzieciom spędzającym czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. W tym roku ferie w bibliotece odbywały się pod hasłem „Z przysłowiami za pan brat od najmłodszych lat czyli nie ma w ferie nudnych dni”.
Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów
2011.02.01
Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów
W związku z licznymi interwencjami mieszkańców dotyczącymi zalegających psich odchodów na terenie miasta, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przypomina właścicielom psów o obowiązku sprzątania po nich. „Osoby będące właścicielami lub opiekunami psów i innych zwierząt domowych są zobowiązane m.in. do niezwłocznego usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez te zwierzęta w miejscach użyteczności publicznej”.

Treść strony

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.