Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Wykaz projektów wybranych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gminie Miasto Rawa Mazowiecka na 2023 rok. (14.12.2022)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, że na posiedzeniu w dniu 14 grudnia 2022 roku zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego przedstawił wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Lista projektów wybranych przez mieszkańców do realizacji stanowi załącznik do niniejszej informacji.

 • Konkurs „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” rozstrzygnięty

  Konkurs „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” rozstrzygnięty (13.12.2022)

  Trzecia edycja konkursu „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” została rozstrzygnięta. Komisja konkursowa przyznała wszystkie nagrody przewidziane regulaminem konkursu budynkom przy ulicy Kilińskiego, Ziemowita i Wyszyńskiego. Trzy wyróżnienia przyznał także Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla.
 • Wyniki głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gminie Miasto Rawa Mazowiecka na 2023 rok.

  Wyniki głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gminie Miasto Rawa Mazowiecka na 2023 rok. (09.12.2022)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, że na posiedzeniu w dniu 8 grudnia 2022 roku Zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego przedstawił wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok.

 • Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka

  Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka (09.12.2022)

  Informacja Burmistrza Miasta o dofinansowaniu zadania pn: „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka” uzyskanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 • Zdjecie sportowców

  Stypendia sportowe – zbliża się termin składania wniosków (06.12.2022)

  Przypominamy, że dnia 15 grudnia 2022 r. upływa termin składania wniosków o stypendia sportowe przyznawane za wysokie osiągnięcia zawodnikom rawskich klubów sportowych. Stypendia są formą wsparcia udzielanego uzdolnionej sportowo młodzieży mieszkającej na terenie Miasta Rawa Mazowiecka. 

 • Hala Tatar w nowej odsłonie.

  Hala Tatar w nowej odsłonie. (05.12.2022)

  Świętem tenisa stołowego uroczyście rozpoczęliśmy funkcjonowanie hali TATAR. Hala w ostatnim roku przeszła w ramach termomodernizacji praktycznie kapitalny remont, a jedynymi pozostałościami po starym obiekcie są konstrukcje stalowe. 

   

 • Plakat dotyczący Rawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

  Program wydarzeń dla mieszkańców podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 (05.12.2022)

  Przed nami dwa weekendy wypełnione po brzegi atrakcjami! Brama Rawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zostanie oficjalnie otwarta w sobotę tj.10 grudnia przez burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irlę i od tego momentu, aż do 18 grudnia Plac J. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej zamieni się w magiczne miasteczko św. Mikołaja.

 • Spotkanie ze świętym Mikołajem

  Spotkanie ze świętym Mikołajem (05.12.2022)

  11 grudnia 2022 r. w godz. 14.00-18.00 zapraszamy wszystkie dzieci do Jatek Miejskich na spotkanie z JEDYNYM, PRAWDZIWYM KRÓLEM PREZENTÓW – MIKOŁAJEM oraz na Plac Piłsudskiego 

 • ZGO Aquarium zaprasza do udziału w akcji „Odpady segregujesz choinkę otrzymujesz”

  ZGO Aquarium zaprasza do udziału w akcji „Odpady segregujesz choinkę otrzymujesz” (05.12.2022)

  Oddając w PSZOK ZGO Pukinin surowce wtórne lub elektroodpady masz szansę otrzymać choinkę. Wystarczy 17-18 grudnia pojawić się w Pukininie z odpadami. Co należy zrobić, aby otrzymać choinkę? 
 • Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie

  Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie (02.12.2022)

  W związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych informujemy, że na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Grupą Górniczą SA, a Miastem Rawa Mazowiecka do naszego miasta dotarła pierwsza transza paliwa stałego (groszek, orzech).

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery