2018

2018

Stronicowanie

 • Spotkanie otwarte z mieszkańcami

  Spotkanie otwarte z mieszkańcami (12.11.2021)

  Burmistrz Piotr Irla zaprasza na spotkanie mieszkańców ulic: Tomaszowska i Niepodległości oraz os. Solidarności. W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo możliwość przedstawienia władzom miasta swoich problemów i potrzeb. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 17 listopada.

 • Odbyła się pierwsza sesja XIII kadencji MRM

  Odbyła się pierwsza sesja MRM XIII kadencji (10.11.2021)

  10 listopada o godz. 17.00 w holu Jatek Miejskich odbyło się inauguracyjne spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta XIII kadencji. W spotkaniu udział wzięli Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla Burmistrz Miasta oraz Radni Młodzieżowej Rady Miasta XII i nowo wybranej XIII kadencji.

 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie (10.11.2021)

  Starosta Rawski, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Burmistrz Miasta i Gminy Biała Rawska, Wójtowie Gmin: Rawa Mazowiecka, Cielądz, Regnów oraz Sadkowice zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do licznego udziału w uroczystościach.

 • Jak prawidłowo wyrzucić elektroodpady?

  Jak prawidłowo wyrzucić elektroodpady? (09.11.2021)

  Elektroodpady to inaczej zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który nie jest nam potrzebny. Elektroodpady zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, dlatego zużyty sprzęt elektroniczny wymaga odpowiedniego „potraktowania”. Demontaż zużytego sprzętu w gospodarstwach domowych jest zakazany. Sprzęt musi być oddany kompletny, a można przekazać go na kilka sposobów…

 • Kolejne inwestycje drogowe w Rawie

  Kolejne inwestycje drogowe w Rawie (09.11.2021)

  8 listopada burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla gościł Senatora RP Rafała Ambrozika i Posła na Sejm RP Roberta Telusa. Okazją do spotkania było przekazanie promesy w wysokości 3 mln 705 tys. zł na realizację inwestycji drogowych. Miasto otrzymało również środki na cyfryzację w wysokości 100 tys. zł z Programu „Cyfrowa Gmina”.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery