2019

2019

Stronicowanie

 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (01.03.2011)

  W poniedziałek 28 lutego 2011 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka.
 • Rawscy tenisiści stołowi najlepsi

  Rawscy tenisiści stołowi najlepsi (21.02.2011)

  W dniach 15 i 16 lutego odbyły się w naszym mieście Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Po raz trzeci z rzędu rawskie szkoły zdobyły złote medale. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.
 • XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona

  XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona (21.02.2011)

  W czwartek 17 lutego została rozegrana ostatnia kolejka XII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Organizatorem i głównym sponsorem tegorocznych rozgrywek był Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej. Po ciekawych i bardzo emocjonujących rozgrywkach zdobywcą Pucharu Burmistrza Rawy Mazowieckiej zajmując 1 miejsce została drużyna EMKA – MEBLE
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (14.02.2011)

  Były już turnieje sportowe, konkursy i wystawy promujące rawskie talenty, trwają zmagania o miano najlepszego samorządu szkolnego 2010/2011. Kolejnym przedsięwzięciem, jakiego postanowiła podjąć się Młodzieżowa Rada Miasta jest Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
 • Zgłaszanie kandydatur przedstawicieli organizacji pozarządowych do Miejskiej Rady Sportu. (11.02.2011)

  W związku z upływem kadencji Miejskiej Rady Sportu, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka prosi organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o wytypowanie swoich przedstawicieli jako kandydatów na członków nowej kadencji Miejskiej Rady Sportu.
 • Rawski Wieczór z Bluesem

  Rawski Wieczór z Bluesem (07.02.2011)

  W sobotę, 30 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury wystartuje blues w nowej odsłonie. Zapewniamy kilka godzin dobrego bluesa, ze znanym i lubianym wykonawcą w roli głównej. Ogłaszamy szybką akcję na nazwę rodzącego się, kolejnego cyklicznego wydarzenia w Rawie. Zainspiruj nas bluesowo - prześlij na adres: nazwabluesa@rawamazowiecka.pl swoje propozycje na nazwę kwietniowej imprezy. Masz pomysł - włącz się do gry!
 • Idealny samorząd - debata

  Idealny samorząd - debata (02.02.2011)

  Dnia 4 marca 2011 r. o godz. 15.15 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka spotka się z członkami szkolnych samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu rawskiego. Tematem debaty będzie „IDEALNY SAMORZĄD - czyli jak przygotować i przeprowadzić wybory do samorządu uczniowskiego, żeby były świętem demokracji w szkole..."
 • Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece?

  Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece? (02.02.2011)

  Zimowe ferie już za nami. Zakończyły się również zajęcia, które biblioteka zaproponowała małym dzieciom spędzającym czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. W tym roku ferie w bibliotece odbywały się pod hasłem „Z przysłowiami za pan brat od najmłodszych lat czyli nie ma w ferie nudnych dni”.
 • Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów

  Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów (01.02.2011)

  W związku z licznymi interwencjami mieszkańców dotyczącymi zalegających psich odchodów na terenie miasta, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przypomina właścicielom psów o obowiązku sprzątania po nich. „Osoby będące właścicielami lub opiekunami psów i innych zwierząt domowych są zobowiązane m.in. do niezwłocznego usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez te zwierzęta w miejscach użyteczności publicznej”.
 • „Niech się święci…”

  „Niech się święci…” (31.01.2011)

  W piątek 4 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na otwarcie wystawy do Muzeum Ziemi Rawskiej. Wystawa pn. "Niech się święci... Obchody świąt i rocznic w Polsce Ludowej" została przygotowana przez łódzki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Wystawę będzie można oglądać w Muzeum Ziemi Rawskiej do końca marca 2011 r.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery