2020

Elektromobilność w Rawie - punkt konsultacyjny on line

W terminie od 23 marca do 3 kwietnia będzie funkcjonował w formie elektronicznej punkt konsultacyjny w ramach drugiego etapu konsultacji społecznych w związku z zadaniem polegającym na przygotowaniu dokumentu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030”. Na stronie internetowej www.rawamazowiecka.pl można zapoznać się z projektem dokumentu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030” oraz pobrać formularz konsultacyjny, w którym wpisuje się uwagi do dokumentu. Wypełniony formularz należy wysłać na adres: rewitalizacja@rawamazowiecka.pl. Pod ten adres można także wysyłać pytania dotyczące strategii elektromobilności w naszym mieście.

Zadanie pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030”zostało sfinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej GEPARD II - transport niskoemisyjny Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.
Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

                                                                                  lByPrUBkOWmf8M2Nu2XVWfDckwH6krvZcu2nRrLh913p7lAW24s6RABNCqJYEmBBCtSTAhBCqJQEmhFAtCTAhhGpJgAkhVEsCTAihWhJgQgjVkgATQqiWBJgQQrUkwIQQqiUBJoRQLQkwIYRqSYAJIVRLAkwIoVoSYEII1ZIAE0KolgSYEEK1JMCEEKolASaEUC0JMCGEakmACSFUSwJMCKFaEmBCCNWSABNCqJYEmBBCtSTAhBCq9W8XM9bwRPpEQwAAAABJRU5ErkJggg==

 

  • data: 2020-03-20

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery