2020

Elektromobilność w Rawie - konsultacje on line

W związku z sytuacją epidemiczną na terenie kraju, nie odbędzie się  otwarte spotkanie konsultacyjne zaplanowane na 21 maja br. w ramach konsultacji społecznych dotyczących elektromobilności. Zamiast niego odbędą się konsultacje w formie elektronicznej.
W dniach od 18 do 21 maja na stronie internetowej Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka będzie dostępna prezentacja dotycząca przygotowanej strategii rozwoju elektromobilności, jak również projekt strategii.


Mieszkańcy miasta będą także mogli zadawać pytania firmie przygotowującej dokument telefonicznie w dniu 21 maja 2020 r. w godzinach od 9.00 do 16.00. Pracownik firmy Centrum Funduszy UE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa będzie dostępny pod numerem telefonu 732 912 882.


W tym samym dniu, 21 maja 2020 r. odbędą się konsultacje w formie elektronicznej, w ramach których mieszkańcy będą mogli przesłać swoje uwagi dotyczące dokumentu strategii  pocztą elektroniczną na adres rewitalizacja@rawamazowiecka.pl.


Zadanie pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030”zostało sfinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej GEPARD II - transport niskoemisyjny Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

                                                                            lByPrUBkOWmf8M2Nu2XVWfDckwH6krvZcu2nRrLh913p7lAW24s6RABNCqJYEmBBCtSTAhBCqJQEmhFAtCTAhhGpJgAkhVEsCTAihWhJgQgjVkgATQqiWBJgQQrUkwIQQqiUBJoRQLQkwIYRqSYAJIVRLAkwIoVoSYEII1ZIAE0KolgSYEEK1JMCEEKolASaEUC0JMCGEakmACSFUSwJMCKFaEmBCCNWSABNCqJYEmBBCtSTAhBCq9W8XM9bwRPpEQwAAAABJRU5ErkJggg==

 

  • data: 2020-05-15

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery