Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • % kobieta

  Profilaktyka zdrowia kobiet: spotkanie z profesorem Mariuszem Bidzińskim (27.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla, zaprasza na spotkanie z prof. dr hab. n. med. Mariuszem Bidzińskim, kierownikiem Kliniki Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii - Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie. 

 • % kobieta Halina Konopacka

  Wystawa poświęcona Pani Halinie Konopackiej (27.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla, Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, Karol Piskorski, oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Rawskiej, Marcin Broniarczyk, zapraszają wszystkich na uroczyste otwarcie wystawy poświęconej pierwszej polskiej medalistce olimpijskiej z naszego miasta, Pani Halinie Konopackiej.

   

 • % Plakat

  Zmiany w systemie rejestracji wejść i wyjść dzieci z placówek przedszkolnych: nowa aplikacja VULCAN (26.03.2024)

  Szanowni Rodzice! Z dniem 1 kwietnia 2024 roku zmienia się system rejestracji wejść i wyjść dzieci z placówek przedszkolnych. Od teraz rejestracja następować będzie przy pomocy aplikacji firmy VULCAN.

   

 • Zawiadomienie o LX sesji Rady Miasta Rawa Mazowiecka

  Zawiadomienie o LX sesji Rady Miasta Rawa Mazowiecka (21.03.2024)

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023, poz. 40, poz. 572, poz. 1463 i poz. 1688) zwołuję LX. Sesję VIII. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka na dzień 28 marca 2024 r. o godz. 10:00 w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

 • Otwarty konkurs ofert

  Otwarty konkurs ofert (20.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2024 r. w zakresie zabezpieczenia akwenów i bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodami, prowadzenie profilaktycznej działalności w zakresie bezpieczeństwa na wodach, szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie ratownictwa wodnego.

 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

  Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert (15.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego:
  zadanie z zakresu edukacji, oświaty i wychowania: wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, poprzez działalność wychowawczą, opiekuńczą, oświatową i prozdrowotną.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery