Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • -

  Wyniki konkursu ofert (19.06.2024)

  Wyniki konkursu ofert, który odbył się w dniu 18 czerwca 2024 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka, na powierzenie realizacji zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Organizacja pikniku sportowo – rekreacyjnego pod nazwą: „Widzewska Rawa Dzieciom”.

 • -

  Wyniki konkursu ofert (19.06.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka podaje do publicznej wiadomości wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego: Zadanie z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym – wspieranie działań polegających na tworzeniu warunków do integracji i aktywności osób w wieku emerytalnym.

 • Finałowy Koncert Uczniów MonoArt

  Koncert Finałowy Uczniów MonoArt (17.06.2024)

  Już w najbliższą niedzielę, 23.06.br., Piotr Irla - Burmistrz Rawy Mazowieckiej wraz z organizatorem koncertu MonoArt Prywatna Szkoła Muzyki Rawa Mazowiecka zapraszają na Koncert Finałowy uczniów MonoArt.

   

 • % ludzie

  Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych (14.06.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie o tematyce: Napisz Projekt Który Wygra.

 • % głowa kobiety wynurzającej się z wody

  Koncert – dialog „Dwa brzegi” orkiestr działających na terenie Krainy Rawki (14.06.2024)

  Koncert – dialog „Dwa brzegi” orkiestr działających na terenie Krainy Rawki odbędzie się w dniu 21 czerwca 2024 r.  godzina 20.00 nad rawskim zalewen na wyspie (obok kąpieliska).

 • % prowadzący warsztat

  Relacja z II części warsztatu pt. "Jak nas widzą, czyli jak świadomie kreować wizerunek organizacji" (14.06.2024)

  13 czerwca 2024 r. przedstawiciele rawskiego III sektora spotkali się na II części warsztatu prowadzonym  przez Pana dr Juliana Czurko pt. "Jak nas widzą, czyli jak świadomie kreować wizerunek organizacji”.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery