Podstrony strony Dofinansowania i konkursy dla organizacji pozarządowych

Dofinansowania i konkursy dla organizacji pozarządowych

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe mogą składać wnioski w nowych konkursach, w których przewidziano dofinansowanie działań prowadzonych przez organizacje. Są to: Fundacja PZU z Kulturą oraz Kierunek Sukces w zakładce (Kultura i Edukacja) oraz Wsparcie Fundacji PGE w zakładce (Różne). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszonych konkursów.

  • data: 2022-07-06

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

Ogłoszono konkursy dla organizacji pozarządowych, na które można uzyskać dofinansowanie. Są to: Drugi otwarty konkurs ofert „Kulturalnie regionalnie" ( Kultura i edukacja), Program Prewencyjny „Dobra Drużyna PZU” (Sport), Pajacyk Pomoc Psychospołeczna – Ukraina (Zdrowie), Moja Mała Ojczyzna (Różne).

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe mogą skorzystać z nowych konkursów na dofinansowanie działań. Są to: Konkurs grantowy „Na dobry początek!”, Wspólnie dla dziedzictwa 2022 (Kultura i edukacja), Tu mieszkam, tu zmieniam EKO, Program wsparcia uchodźców z Ukrainy „Sąsiedzka Pomoc” (Różne). Na większość konkursów termin składania wniosków upływa w maju.

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe mogą składać wnioski na dofinansowanie w nowych, ogłoszonych konkursach: Dzieci Kapitana Nemo, mPotęga (Kultura i Edukacja), Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich Priorytet 5 oraz Moce nadŁódzkie (Różne). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszonych konkursów.

Konkursy dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe i instytucje kultury zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą ogłoszonych konkursów, na które można uzyskać dofinansowanie z różnych źródeł.

Są to konkursy z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, ekologii, sportu i in. Wnioski do części konkursów przyjmowane są w systemie ciągłym, terminy innych są ściśle określone.

Informacje dotyczą dofinansowań, jakie mogą uzyskiwać organizacje pozarządowe bez względu na rodzaj prowadzonej działalności oraz o konkursów, w jakich mogą brać udział. Konkursy dotyczą różnych dziedzin np. kultury, edukacji czy sportu i znajdują się w zakładkach powyżej odpowiadających tym tematom.

Banery

Kalendarium

Banery