Aktualności BK

XXII Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy

27 sierpnia w godz. 10:00 - 14:00 odbędzie się kolejna edycja Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla.  Organizatorami rajdu są: Miasto Rawa Mazowiecka, Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej a partnerem imprezy jest klub sportowy MLUKS Dwójka 
Start i zakończenie rajdu – Dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich. Zapisy przyjmowane są na przystani nad zalewem Tatar  oraz w hali sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28 w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu 27 sierpnia w biurze rajdu, które będzie usytuowane na zewnątrz murów od strony boiska treningowego w godz. 8.30 - 9.30. Jak zwykle na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe koszulki. 

 Trasa tegorocznego rajdu wynosi 32 km i przebiega przez następujące miejscowości: Rawa Mazowiecka (przejazd ścieżką rowerową  do osiedla Zamkowa Wola), Kaleń, Podskarbice Szlacheckie Regnów (przerwa na odpoczynek), Komorów, Byszewice, Głuchówek. Dojazd do Rawy Mazowieckiej ul Reymonta. Następnie ulicami Miłą, Kilińskiego, Mazowiecką, Ziemowita, Ks. Skorupki, Zamkową  wjazd na metę.
W tym roku rowerzyści będą poruszać się głownie drogami asfaltowymi. Na trasie nie ma też spektakularnych podjazdów. Nieco kłopotów może sprawić podjazd na osiedle Zamkowa Wola. Trasa tegorocznego rajdu jest bardzo przyjemna i każdy rowerzysta powinien ją pokonać bez większych trudności.
Poniżej załączamy druki oświadczeń, regulamin i mapkę z trasą rajdu.
Zachęcamy do pobrania i wypełnienia oświadczeń co znacznie ułatwi pracę osobom przyjmującym zapisy.
Pragniemy również poinformować, że w trakcie imprezy kończącej rajd będzie prowadzona rejestracja dawców szpiku kostnego.
Zapraszamy na 22 edycję Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

  • Grupa ludzi jadąca na rowerach przez miasto
  • mapa rajdu rowerowego
  • oświadczenie zawodnika
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • Regulamin Rajdu
  • Regulamin Rajdu część 2.
  • Regulamin Rajdy część 3.
  • Regulamin Rajdu część 4

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery