Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Herb Rawy Mazowieckiej

  Wykaz projektów do głosowania w ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok (14.02.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, że na posiedzeniu w dniu 14 lutego 2024 roku Zespół ds. weryfikacji wniosków zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego zweryfikował projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2024.

 • %3 Plakat - osoby

  Koncert: The Gospel Time (12.02.2024)

  Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej oraz Grażyna Dębska, przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają Was na niesamowite muzyczne doświadczenie - koncert  The Gospel Time.  

 • -

  Otwarty konkurs ofert (09.02.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych: zadanie z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, zadanie z zakresu edukacji, oświaty i wychowania, zadanie z zakresu ochrony i promocji zdrowia

 • % Plakat

  Spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych (08.02.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla zaprasza na spotkanie integracyjno - informacyjne dla organizacji (stowarzyszeń, w tym stowarzyszenia zwykłe, fundacje, kluby, KGW, OSP), ale także grupy nieformalne.

 • % pies i kot

  Zapobieganie bezdomności zwierząt na terenie miasta Rawa Mazowiecka (08.02.2024)

  Miasto Rawa Mazowiecka włącza się w akcję zapobiegania bezdomności zwierząt poprzez dofinansowanie na zabiegi sterylizacji lub kastracji kotów i psów. 

   

 • Wyniki konkursu ofert

  Wyniki konkursu ofert (08.02.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka podaje do publicznej wiadomości wyniki rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych: z zakresu pomocy społecznej, z zakresu działalności na rzecz rodziny, z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery