UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Edukacji i Spraw Społecznych » Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

Rowerowe zakończenie wakacji

W ostatnią sobotę sierpnia odbył się Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku była to już 19 edycja tej imprezy, która rokrocznie gromadzi na starcie wielu miłośników jazdy na dwóch kółkach.  28 kilometrową trasę  rajdu przejechało  1012 uczestników, na których na mecie czekała smaczna grochówka i atrakcyjne nagrody.

Tradycyjnie rozstrzygnięto konkursy na najstarszą uczestniczkę i uczestnika, najciekawszą konstrukcję rowerową, najbardziej oryginalny strój i konkurs na najliczniejszą rodzinę.. Najstarszą uczestniczką rajdu została Pani Jolanta Błądek. Najstarszym uczestnikiem został Pan Zygmunt Aleksandrowicz.   W konkursie na najliczniejszą rodzinę zwyciężyli Państwo Garbarz/Kobalczyk, którzy pokonali trasę rajdu w 12-osobowym składzie. Konkurencję na najbardziej oryginalną konstrukcję rowerową wygrali:  Kaja Gałecka (jednorożec), Jakub Kłos (Wesoła Pasieka) oraz Małgosia Gawot (Myszka Mini). Wyróżnienie otrzymał Piotr Wysocki.

 W konkursie na najciekawszy ubiór rowerowy zwyciężył Gabryś Gałecki (zombie) przed Nadią Król i Irenką Szostek.. Kilkudziesięciu najmłodszych uczestników rajdu otrzymało zestawy do kolorowania i plecaki. Pozostali „rajdowicze” mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród wśród których znalazło się 16 rowerów ufundowanych przez sponsorów i Miasto Rawa Mazowiecka. Składamy podziękowania i gratulacje wszystkim  uczestnikom, którzy przejechali trasę rajdu.

Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację 19. Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Dziękujemy w szczególności sponsorowi głównemu - firmie DITTA SERIA za ufundowanie wspaniałych koszulek i  7 rowerów. Składamy również podziękowania pozostałym sponsorom, bez pomocy których nie byłoby możliwe zorganizowanie i przeprowadzenie tak udanej imprezy.

Sponsorami rajdu byli: WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE,  FIRMA QUICK-MIX, 

ZGO AQUARIUM, TABO, CLEVRO, RAW-POL, METALBUD,  ZUST, EUROSPAR, HAGMED, RAW-DACH, PUBLIMA, EMKA INVEST, SKIER GAZ, FOOD - SERVICE, RAW – MEDICA, MIRTEX, NETTO, RAWA – MODE, Salon Rowerowy TEAM, PAPIRUS oraz spółki miejskie RAWi K i ZEC,

Dziękujemy również służbom porządkowym, które czuwały nad bezpieczeństwem uczestników tegorocznego rajdu a w szczególności funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej i Straży Miejskiej, którzy w sposób super profesjonalny zabezpieczyli przejazd rowerzystów.

O zdrowie uczestników rajdu zadbała jak co roku firma ANI – MED.  

Patronat medialny nad rajdem objęli:, Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy,  Radio Victoria, Kocham Rawę, Dziennik Łódzki Wiadomości Dnia oraz portal internetowy erawa.pl.

Pełna foto relacja z rajdu dostępna jest pod podanymi poniżej linkami.

https://photos.app.goo.gl/u9HTNo97qvi8npR57
https://photos.app.goo.gl/tz3SCFuwvuzhRyTs8

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.