UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Lutego 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Edukacji i Spraw Społecznych » Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Podmenu

Treść strony

Pierwsza miejska wigilia za nami

Wczoraj na parkingu przy Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbyła się pierwsza miejska wigilia, w której udział mogli wziąć udział mieszkańcy naszego miasta. Rozpoczęcie wigilii poprzedził występ orkiestry  Ochotniczej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej, która odegrała kilka kolęd.

Następnie władze miasta: Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla i Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska złożyli wszystkim rawianom życzenia bożonarodzeniowe. Swoje życzenia złożyli również zaproszeni goście: Posłowie na Sejm RP Anita Sowińska i Dariusz Klimczak oraz proboszczowie rawskich parafii ksiądz prałat dr Bogumił Karp oraz ksiądz proboszcz Konrad Świstak. Następnie księża poświęcili opłatki i zainicjowali wspólne śpiewanie kolęd. W ich trakcie władze miasta rozdały zgromadzonym opłatki i nastąpiło wspólne składanie sobie życzeń świątecznych.

W trakcie wigilii można było nie tylko poczęstować się różnorodnymi potrawami świątecznymi przygotowanymi przez rawskich restauratorów, ale także wysłuchać występów chóru Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Rawie Mazowieckiej, dzieci i młodzieży z Prywatnej Szkoły Muzyki "MonoArt" oraz ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Rawie Mazowieckiej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pierwszej miejskiej wigilii w Rawie Mazowieckiej za dobrowolną pomoc, a także wszystkim, którzy zechcieli wziąć w niej udział.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

  • data: 2019-12-23

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Program ograniczania niskiej emisji
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.