WARSZTATY

  • -
17 grudnia 2005r w hali Milenium odbyły się warsztaty taneczne dla grup działających przy Miejskim Domu Kultury. Warsztaty z hip-hopu prowadzone przez Piotra Sierakowskiego tancerza i choreografa zespołu "CZARNE STOPY" z Łodzi.

WARSZTATY TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

„PISANKA i KARTKA WIELKANOCNA”

Organizatorem warsztatów jest Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka.

termin i miejsce:     30 marca 2006 r. (czwartek) w godz. 10.00-13.00 ( kl. I-III ) 

                        31 marca 2006r. (piątek)       w godz. 10.00-13.00 (kl. IV-VI)

Świetlica Środowiskowa

przy Szkole Podstawowej Nr 2

96-200 Rawa Mazowiecka

ul. Miła

założenia i cele

Poznanie techniki decoupage’u (dekupażu) – techniki ozdabiania przedmiotów polegającej na przenoszeniu motywów z serwetek na przedmiot (jajko).

Poznanie techniki tworzenia wycinanki ludowej i wykorzystanie jej w zdobieniu kartek Wielkanocnych.

Tematyka prac obejmować będzie zdobienie jajek wybranym motywem o tematyce wielkanocnej oraz tworzenie kartek świątecznych metodą wycinanki ludowej.

warunki uczestnictwa

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci szkół podstawowych z miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. Warsztaty będą odbywać się dla klas:

I-III    – 30 marca 2006  w godz. 10.00-13.00

IV-VI – 31 marca 2006  w godz. 10.00-13.00

Warunkiem udziału w warsztatach jest zgłoszenie zespołu reprezentującego szkołę, składającego się z trójki uczniów i opiekuna. Każdy z uczestników przynosi dwa jajka ugotowane na twardo. Pozostałe  materiały i odczynniki potrzebne do pracy zapewnia organizator.

Zgłoszenia należy składać na załączonej karcie uczestnictwa do dnia 28 marca 2006r. w sekretariacie MDK, ul. Kościuszki 5 ,II piętro, pok. 52 (stary Urząd Gminy w Rawie Mazowieckiej) lub e-mail: mdkrawa@interia.pl

Wszystkie prace pozostają własnością Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

  

Banery

Kalendarium