Aktualności

 • -

  Dni Rawy w ostatni weekend maja (11.05.2022)

  Potężna dawka najlepszej muzyki, występy uzdolnionych mieszkańców naszego miasta, niespodzianki dla milusińskich… Święto Rawy Mazowieckiej ze zdwojoną siłą wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Ostatni weekend maja warto spędzić bawiąc się właśnie z nami! Wpisujcie ten termin do kalendarzy i przybywajcie świętować z nami. A będzie się działo!

 • Ostrzeżenie IMiGW przed burzami i silnym wiatrem

  Ostrzeżenie IMiGW przed burzami i silnym wiatrem (20.05.2022)

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu rawskiego. Jutro (21.05) obowiązuje ostrzeżenie przed burzami z gradem, oraz ostrzeżenie przed silnym wiatrem, stopień zagrożenia drugi. Prosimy, zachowajcie ostrożność.

 • Postępują remonty ulic Konstytucji 3 Maja, Jeżowskiej, Gąsiorowskiego i Kolejowej

  Postępują remonty ulic Konstytucji 3 Maja, Jeżowskiej, Gąsiorowskiego i Kolejowej (20.05.2022)

  W wielu częściach miasta prowadzone są remonty dróg. W Al. Konstytucji 3 Maja układana jest warstwa ścieralna asfaltu. Na ul. Jeżowskiej ułożona jest warstwa wyrównawcza i regulowane są studzienki. Rozpoczęły się również prace w ul. Gąsiorowskiego i Kolejowej. Ruch w mieście jest utrudniony, ale już niedługo będziemy korzystać z bezpiecznych i o wysokim standardzie dróg.

 • Burmistrz Miasta zaprasza na Dni Rawy 2022

  Burmistrz Miasta zaprasza na Dni Rawy 2022 (20.05.2022)

  W ostatni weekend maja zapraszam Państwa na Dni Rawy Mazowieckiej 2022. Odbędą się one na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji nad zalewem Tatar w dniach 28-29 maja 2022 r. W części artystycznej wystąpią znani i lubiani artyści. Gwiazdami imprezy będą: w sobotę KAZIK, a w niedzielę SYLWIA GRZESZCZAK. Rezerwujcie ostatni majowy weekend.
 • Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Rawie

  Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Rawie (20.05.2022)

  Projekt Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Rynku Starego Miasta oraz obszaru staromiejskiego” prowadzony jest pod nadzorem Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. 19 maja odwiedziła Rawę Mazowiecką i oceniła postęp prac prowadzonych w centrum miasta Główna Konserwator Pani Aleksandra Stępień.

 • "Żuczki" w rawskim urzędzie

  "Żuczki" w rawskim urzędzie (19.05.2022)

  Grupa Żuczki z Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Zakątek, odwiedziła wczoraj (18.05) Urząd Miasta. Przedszkolaki spotkały się z Burmistrzem Miasta Piotrem Irlą i wręczyły dyplom z okazji zbliżającego się Święta Miasta (28-29 maja). Ostatnim punktem wizyty było uruchomienie fontanny znajdującej się na rewitalizowanym Placu Piłsudskiego.

Strona główna

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Dni Rawy Mazowieckiej 2022