UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 19 Listopada 2018, Imieniny: Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

:
:

Treść strony

2018-07-14 - Tygrys Pietrek

Tygrys Pietrek

teatrzyk dla dzieci, MDK, godz. 11, bilet 5 zł

Organizatorzy

„Tygrys Pietrek” to kolejna odsłona naszego teatralnego świata, do którego zapraszamy nie tylko dzieci. Tym razem będzie to opowieść o małym, sympatycznym Tygrysku i jego największym, depczącym mu po piętach wrogu. A jest nim… strach!

Nasz bohater boi się wszystkiego, nie potrafi odnaleźć w sobie tygrysiej tożsamości, dlatego czuje się zagubiony i nieszczęśliwy. W końcu spotyka go coś, przed czym drżeli wszyscy jego rówieśnicy - Odważne Tygrysy, nie mogąc znieść, że oto w ich szeregach znalazł się ktoś tak  tchórzliwy, postanawiają go ukarać - odbierają mu paski, które są chlubą każdego dzikiego kota.

Zrozpaczony bohater nie ma wyjścia, musi udać się w daleką, niebezpieczną podróż, by odnaleźć utraconą odwagę. Czy ta misja zakończy się powodzeniem? Czy uda mu się zrehabilitować w oczach Odważnych Tygrysów? Jeśli chcesz przeżyć wraz z nim niesamowitą przygodę, przyjdź do Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy!

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.