UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 19 Grudnia 2018, Imieniny: Dariusza, Gabrieli, Beniamina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2018-08-04 - Franek Włóczęga i legend księga

Franek Włóczęga i legend księga

teatrzyk dla dzieci, MDK, godz. 11.00, bilet - 5 zł

Organizatorzy

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście naszej teatralnej sceny, która pachnie latem, a więc mnóstwem przygód i niczym niezmąconą radością, to koniecznie musicie do nas zajrzeć 4 sierpnia.

Tego dnia na deskach sceny naszego MDK-u zaprezentuje się krakowski Teatr w Ruchu, który przedstawi w Rawie interaktywny spektakl muzyczno-przygodowy. Będzie to niezwykła bajka pt. „ Franek Włóczęga i Legend Księga”. Jej bohaterowie zabiorą nas do tajemnego świata, gdzie dowiemy się w jaki sposób Aspiryna pomogła Bazyliszkowi, dlaczego Pan Twardowski nie nudzi się na Księżycu, skąd Lech wziął swój miecz, spróbujemy też zmierzyć się z pytaniem o naturę czasu - czy warto go zatrzymać? Czy to jest naprawdę bezpieczne?

Główny bohater teatralnej opowieści to tytułowy Franek Włóczęga, mały chłopiec o wybujałej wyobraźni, który wraz ze swoją koleżanką Olą, wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata… polskich legend i baśni! Bohaterowie przeżywają liczne przygody i z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii. Ta szalona podróż będzie dla najmłodszych (czy naprawdę tylko dla nich?) wspaniałym przeżyciem, a także źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju.

Co więcej, dzieci przekonają się, że książki wspaniale rozwijają naszą wyobraźnię, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej i… nigdy nie ma dość niesamowitych wrażeń! 

Serdecznie zapraszamy 4 sierpnia na godz. 11:00, cena biletu- 5 zł.

Miejski Dom Kultury
 

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.