UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 19 Grudnia 2018, Imieniny: Dariusza, Gabrieli, Beniamina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2018-08-05 - Najpierw żartem, potem serio

Najpierw żartem, potem serio

koncert Anny i Romualda Spychalskich, MDK, godz. 18.00, bilet - 10 zł

Organizatorzy

Anna i Romuald Spychalscy to duet muzyczny dobrze znany rawskiej publiczności. Pochodzą z centralnej Polski, a istnieją na rynku od ponad 5 lat. Dzięki pasji i miłości do muzyki, artyści stanowią duet nie tylko na scenie, ale również … w życiu prywatnym.

Koncertują nie tylko w Polsce, ale niemal na całym świecie, wykonując znane utwory w autorskich aranżacjach. Spychalscy łączą różne style i gatunki, tworzą nowe tematyczne programy koncertów, sięgając nieustannie po nowy repertuar, co pozwala im wciąż zaskakiwać widzów i w ten sposób spełniać ich najbardziej wygórowane muzyczne oczekiwania. Brawurowo prezentują na scenie operetkowe przeboje, ale również dobrze czują się w repertuarze musicalowym, filmowym, a nawet w świecie wielkich hitów muzyki rozrywkowej.

Do Rawy Mazowieckiej przybywają tym razem z koncertem pt. „Najpierw żartem potem serio”. W jego programie znalazły się najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe oraz muzyka patriotyczna związana z wybuchem Powstania Warszawskiego oraz setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Z Anną i Romualdem Spychalskimi spotkamy się w sali w widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, 5 sierpnia 2018 r., o godz. 18:00. Cena biletu: 10 zł.

aut. Miejski Dom Kultury
 

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.