UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 19 Grudnia 2018, Imieniny: Dariusza, Gabrieli, Beniamina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2018-08-18 - Zabawki w opałach

Zabawki w opałach

teatrzyk dla dzieci, MDK, godz. 11.00, bilet 5 zł

Organizatorzy

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci, ale i odrobinę starszych widzów, którzy uwielbiają dobry teatr, na kolejne przedstawienie, które będzie można zobaczyć 18.08.2018 o godz. 11.00. Tym razem obejrzymy spektakl ekologiczny pt. „Zabawki w opałach”! A o czym on opowiada?

Głównymi bohaterami są stare zabawki – robot Robi i lalka Basia; zostały one wyrzucone do piwnicy, są już niepotrzebne i mają być spalone w piecu. Od strasznego losu może ich uratować tylko Janeczka – stara pajęczyca zamieszkująca piwnicę…
W spektaklu, między wierszami, padną bardzo ważne pytania, z którymi nawet dorośli nie potrafią sobie tak do końca poradzić. -Jakie konsekwencje dla środowiska niesie spalanie śmieci w piecach, jak segregować odpady, co robić z elektrośmieciami? – to najważniejsze z nich. 

Bezdyskusyjna wartość edukacyjna tego przedstawienia to nie wszystko. Wspaniali aktorzy zadbają również o atrakcyjną formę, dlatego również i na to widowisko nuda nie będzie miała wstępu! Dzieci wezmą czynny udział w tworzeniu spektaklu, odpowiedzą na przygotowane dla nich pytania i łamigłówki. Warto po raz kolejny spędzić letnie przedpołudnie z Miejskim Domem Kultury. 

Cena biletu: 5 zł. 
 

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.