UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 4 Sierpnia 2020, Imieniny: Dominika, Jana, Protazego

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2019-09-07 - MIXER REGIONALNY

MIXER REGIONALNY

Kamil Bednarek, The Klenczon Experience, Qumple, Rawa Talent Show, "U nos w Boguszycach" - scena Mixera na Zamku Książąt Mazowieckich.

Organizatorzy

Organizator - Województwo Łódzkie

Partner - Miasto Rawa Mazowiecka

Mixer Regionalny to największa i otwarta dla wszystkich impreza promująca Województwo Łódzkie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ pokrywa się z obchodami jubileuszu 100 - lecia utworzenia Województwa Łódzkiego. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu poczuć klimat i różnorodność kulturową miast i wsi regionu łódzkiego. 7 września w trzech miejscach województwa - Rawie Mazowieckiej, Łęczycy i Sieradzu pojawią się regionalni wystawcy z niezwykle bogatą ofertą atrakcji turystycznych, artystycznych, kulinarnych i kulturalnych.

Rawa Mazowiecka będzie należała do przedstawicieli samorządów z regionu łódzkiego. Mixer będzie gościł także koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne, które współorganizują mixerowe atrakcje. Nie zabraknie degustacji, animacji, pokazów. Na scenie zaśpiewają i zagrają artyści z regionu łódzkiego, których występ zwieńczą koncert gwiazdy - Kamila Bednarka, a jako suport The Klenczon Experience.

Poza atrakcjami muzycznymi będzie można podziwiać ludowe rzeźby, wycinanki, ceramikę, hafty oraz poznać lokalnych rzemieślników. Na stoiskach odwiedzający sprawdzą, gdzie w województwie najlepiej odpocząć nad wodą, które miejsca wybrać na spływ kajakowy czy wycieczkę rowerową.

Mixer Regionalny to święto całego Województwa Łódzkiego. Mixuje już od 2004 roku. Niezmiennie jest imprezą niekomercyjną i niebiletowaną.

Zapraszamy całymi rodzinami!

 

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.