UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 22 Sierpnia 2019, Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy
Szczepienia przeciwko grypie
2019.08.22
Szczepienia przeciwko grypie

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza konkurs ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: ”Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej w roku 2019”.

Rawa Gra Rap
2019.08.22
Rawa Gra Rap

To już po raz jedenasty! Na scenie OSIR nad zalewem Tatar wystąpią muzycy, dla których największą pasją jest rap. Wszyscy, którzy pojawią się pod sceną w sobotę wieczorem, usłyszą Szopeen'a, Mielzky'ego i Dwa Sławy. Supporty zagrają wykonawcy z Rawy.

Wyprawka szkolna 2019
2019.08.20
Wyprawka szkolna 2019

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla informuje, że termin składania wniosków w ramach programu rządowego "Wyprawka szkolna 2019" mija w dniu 15 września 2019 r.

Informacja dotycząca przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe, w związku z nowelizacją ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r.
2019.08.19
Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka  dotycząca przekształcenia prawa użytkowania wieczystego  w prawo własności gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe, w związku z nowelizacją ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r.

W dniu 15 sierpnia br. weszła w życie kolejna nowelizacja ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (Dz. U. z 2019 r. poz. 916 i poz. 1309). Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla przekazuje Państwu kilka informacji w odniesieniu do sytuacji w Rawie Mazowieckiej.

Rawscy motocykliści w drodze do Nyirbator
2019.08.14
Rawscy motocykliści w drodze do Nyirbator

Dzisiaj rano 14 sierpnia kilkunastu rawskich motocyklistów z Rawskiego Klubu Motocyklowego wyruszyło do węgierskiego Nyirbator. Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla pożegnał grupę pod miejskim ratuszem życząc spokojnej i szerokiej drogi.

 

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.