UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Czerwca 2019, Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Rozwój lokalny - ANKIETA
2019.06.24
Rozwój lokalny - ANKIETA

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie nt. kierunków rozwoju lokalnego naszego miasta. Kilka minut wystarczy, żeby wypełnić formularz. Prosimy o Państwa zdanie, ponieważ przygotowujemy się do udziału w Programie ROZWÓJ LOKALNY, dla którego operatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

I Zlot Foodtrucków w Rawie
2019.06.18
I Zlot Foodtrucków w Rawie

Pierwszy raz kuchnie świata na kółkach przyjadą do Rawy. Przez cały ostatni weekend czerwca będziemy kulinarnie podróżować po Europie i nie tylko. Na deptaku przy zalewie Tatar 15 wozów ze smakołykami zaprosi nas na kulinarną ucztę.

 

2019.06.24
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o rozpoczęciu konsultacji lokalnych dla właścicieli nieruchomości położonych na obszarze rewitalizacji miasta Rawa Mazowiecka w ramach realizacji projektu wpisanego w LPR Miasta Rawa Mazowiecka na lata 2016 – 2025 pn. „Kompleksowy System Wsparcia Poprawy Jakości Zasobów Mieszkaniowych”. Konsultacje potrwają od dnia 1 lipca 2019 r. do dnia 4 września 2019 r. i zostaną przeprowadzone w formie ankiety internetowej, punktu konsultacyjnego i spotkania informacyjnego.

Gala Mistrzów Nauki i Sportu
2019.06.19
Gala Mistrzów Nauki i Sportu

W dniu 13.06.2019 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbyło się spotkanie władz miasta z uczniami, nauczycielami rawskich szkół podstawowych i klas gimnazjalnych oraz z grupą sportowców i ich trenerów.

Sportowy Piknik w sobotę
2019.06.19
Sportowy Piknik w sobotę

Burmistrz Rawy Mazowieckiej i Stowarzyszenie Kibiców Widzewa FC Rawa zapraszają na piknik rodzinny „WIDZEW ŁĄCZY POKOLENIA”. Impreza odbędzie się w dniu 22 czerwca w godz. 14.00 – 18.00 na terenach przy hali sportowej OSiR Tatar. Piknik jest projektem realizowanym w ramach budżetu obywatelskiego 2019. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.