UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 22 Marca 2018, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.

Treść strony

Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym

W ostatnią niedzielę na hali sportowej Tatar odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozegrano w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w kategorii szkół podstawowych. Ogółem we wszystkich kategoriach wystartowało 60 uczestników z Rzeczycy, Łowicza, Skierniewic, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Moszczenicy, Gorzkowic, Pawlikowic i Rawy Mazowieckiej. W zawodach wzięli również udział goszczący w Rawie na krótkim zgrupowaniu treningowym zawodnicy z Kaliningradu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal.

W kategorii kobiet wystartowało 10 zawodniczek. W finale spotkały się reprezentantki rawskiego klubu MLUKS Dwójka: Eliza Brzęczek i Paulina Stachecka. Po bardzo zaciętym stojącym na wysokim poziomie pojedynku zwyciężyła w stosunku 3:1 Paulina Stachecka. Tym samym  finalistki  zamieniły się miejscami, gdyż ubiegłoroczny turniej wygrała Eliza Brzęczek. III miejsce wywalczyła Katarzyna Gierach, a IV  Magdalena Chmielewska.

W kategorii mężczyzn wystartowało 12 zawodników. Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci rawskiej Dwójki, którzy w komplecie awansowali do półfinałów. W meczu o I miejsce zagrali Przemysław Zwierz i Jakub Polański. Jakub pokonał swojego klubowego kolegę w stosunku 3:1 i tym samym został Mistrzem Rawy Mazowieckiej. W meczu o III miejsce Kuba Kwapiś pokonał Jakuba Gieracha.

W mistrzostwach  rozegrano również turniej w kategorii szkół podstawowych.
W kategorii dziewcząt młodszych zwyciężyła: Katia Skoblik przed Julią Bartoszek i Wiesą Romanienko. W tej samej kategorii w grupie chłopców zwyciężył Ilia Poliewoj.

W kategorii dzieci starszych wśród chłopców zwyciężył Bartosz Adamiak przed Alieksiejem Wołkowem i Arsienijem Gorłocz. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Oliwia Zawa, II Julita Kumanowska, III Marcelina Graszewska. Zwycięzcy kategorii open otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Zwycięzcy młodszych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki i drobne upominki. Nagrody ufundowało Miasto Rawa Mazowiecka.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.