UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 21 Maja 2018, Imieniny: Jana, Kryspina, Wiktora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

baner Dni Rawa Mazowieckiej 2018

Treść strony

Rawski Klub Karate Kyokushin w roku 2017

Liczba roku 2017 dla klubu karate to sto siedemdziesiąt dziewięć (179), tyle medali zdobyli zawodnicy RKKK starując w siedemnastu turniejach w całej Polsce. To o pięćdziesiąt więcej niż w roku 2016. Rawscy karatecy startowali na największych międzynarodowych zawodach karate kyokushin w Polsce Carpathia Cup w Rzeszowie, skąd przywieźli dwa brązowe medale, a starsze wojowniczki były czwarte. W Świętokrzyskiej Lidze Karate Koronea po trzech edycjach klub RKKK plasuje się na drugim miejscu na kilkanaście klubów z całej Polski. To również duże osiągnięcie.

Na duże wyróżnienie zasługuje rawski zawodnik Jakub Klasztorny, który został Mistrzem Polski Low Kick Juniorów Młodszych w Nowym Targu. Doskonale prezentowali się również: Piotr Czyrka, Jakub Kaźmierczak, Jan Malik oraz Hubert Grochal, zdobywając medale Amatorskiej Ligi MMA oraz wygrywając walki K1 w Ujeździe i Częstochowie. Wartym podkreślenia jest debiut na zawodowym ringu i Gala TFL 12 w Radomiu Adriana Bartosińskiego i Krystiana Krawczyka, którzy odnotowali pierwsze zwycięstwa jako zawodowcy.

Rawski klub zorganizował Fight Camp z RKKK w Spale, na którym gościł wspaniały wojownik  Marcin „Bomba” Bandel. To niewątpliwe udany rok dla zawodników Rawskiego Klubu Karate Kyokushin.

Na chętnych czeka rawski klub karate. Oczekują was wspaniali zawodnicy i trenerzy Marcin Kopczyński i Adrian Bajan. A informacje o rawskim klubie karate znajdziecie na
www.karaterawa.pl lub https://www.facebook.com/karaterawa

 

  • autor: Info: Z. Pacho

fot. G. Adamek

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.