UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 16 Sierpnia 2018, Imieniny: Joachima, Rocha, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

BANER XVIII RAWSKIEGO RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO

Treść strony

Sukces młodych siatkarek Juvenii

W dniu 11 kwietnia burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal spotkał się z grupą siatkarek Juvenii, które w sezonie 2017 – 2018 wywalczyły srebrne medale mistrzostw województwa łódzkiego w kategorii młodziczek.

Rawskie zawodniczki rozpoczęły walkę o medale już w październiku 2017 r. W rozgrywkach tej kategorii wiekowej wystartowało 28 zespołów z całego województwa. Już od pierwszego turnieju rawianki wywalczyły sobie prawo gry w gronie najlepszych drużyn, wśród których znalazły się między innymi zespoły z tak silnych ośrodków siatkarskich jak: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki czy Tomaszów Mazowiecki. Rawski zespół rozegrał 68 meczów zdobywając 210 punktów (tyle samo co zdobywca I miejsca, drużyna Aleksandrowa Łódzkiego). O zwycięstwie drużyny z Aleksandrowa zdecydował lepszy stosunek bezpośrednich spotkań. Zdobywając srebrne medale rawskie siatkarki zapewniły sobie udział w rozgrywkach ćwierćfinałowych o Mistrzostwo Polski. Walkę o najwyższe trofea  rawianki  rozpoczną turniejem w Rzeszowie, który odbędzie się w dniach 27 – 29 kwietnia.

Zespół Juvenii wywalczył srebrne medale grając w następującym składzie: Amelia Niezgoda, Aleksandra Supeł, Wiktoria Rataj, Izabela Zendeł, Oliwia Owsianka, Anita Libera, Anita Mirowska, Weronika Stańczyk i Angelika Siudzińska. Trenerem zespołu jest Paweł Dębski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy awansu do dalszych rozgrywek o medale Mistrzostw Polski.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.