UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 22 Lipca 2017, Imieniny: Marii, Magdaleny, Albina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
Wyniki konkuru ofert na wypoczynek letni
2017.07.12
Wyniki konkuru ofert na wypoczynek letni

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert, który odbył się w dniu 11 lipca 2017 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka, na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu - organizacja wypoczynku letniego – obozy sportowe:

II Francuskie Podwórko i koncerty Moutzikasch
2017.07.11
-

W imieniu Fundacji Fideo zapraszamy na koncerty Moutzikasch, które odbędą się w dniach 12-14 lipca. A 14 lipca na placu przy Urzędzie Gminy w Rawie Mazowieckiej chętnych zapraszamy na II Francuskie Podwórko. Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny.

 

Rawa Gra Szanty
2017.07.10
-

Stowarzyszenie Topory serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki żeglarskiej, folkowej, piosenki turystycznej na tegoroczną edycję Festiwalu Rawa Gra Szanty. Festiwal odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 14-15 lipca nad zalewem Tatar w Rawie Mazowieckiej.

Spotkanie ze sportowcami
2017.07.10
-

7 lipca Burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal spotkał się z trenerami i zawodniczkami, które w ostatnim okresie osiągnęły bardzo dobre wyniki sportowe. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci dwóch klubów sportowych: Klub MLUKS Rawa i Klub MLUKS Dwójka.

Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne i „Złota rybka”
2017.07.07
-

MDK zaprasza wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne pt. „Złota rybka”, które odbędzie się 8 lipca 2017 r. o godz.11.00. W niedzielę 9 lipca, o godz. 17.00 w ramach Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych w sali widowiskowej rawskiego MDK-u zagoszczą trzy znakomite zespoły z Gruzji, Rumunii i Serbii. Zapraszamy.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.