UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 23 Czerwca 2018, Imieniny: Wandy, Zenona, Józefa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
2018.06.19
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Dariusz Misztal zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu warsztatowym, które odbędzie się w dniu 20 czerwca b.r. o godz. 17:00 w Hali Sportowej „Tatar” przy ulicy Tatar 1A w Rawie Mazowieckiej.  Spotkanie to jest ostatnim etapem konsultacji społecznych prowadzonych w ramach projektu pn. "Przestrzeń dla partycypacji".

 

ART-PIKNIK na powitanie lata
2018.06.18
ART-PIKNIK na powitanie lata

Upalne dni pojawiły się klika tygodni wcześniej niż przewidywały to długoterminowe  prognozy pogody, ale oficjalne otwarcie kalendarzowego lata dopiero przed nami. Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej przygotował kolejną edycję Art-Pikniku, który 24 czerwca o godz. 16 zainauguruje wakacyjny sezon kulturalny w naszym mieście.

O „Czystym powietrzu” w Rawie
2018.06.15
O „Czystym powietrzu” w Rawie

W środę 13 czerwca o godz. 16 w Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z mieszkańcami miasta, w którym uczestniczyli Piotr Woźny - pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. programu „Czyste powietrze” i Zastępca Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Katarzyna Włodarczyk inspektor ds. informacji o Funduszach Europejskich.

Wyniki konkursu ofert
2018.06.15
Wyniki konkursu ofert

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przekazuje do wiadomości publicznej wyniki konkursu ofert z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, polegające na wspieraniu działalności służącej upowszechnianiu kultury, popularyzacji i edukacji społeczeństwa w zakresie zachowania dziedzictwa kulturowego Ziemi Rawskiej.

Zawiadomienie o XLII. Sesji VII. kadencji.
2018.06.15
Zawiadomienie o XLII. Sesji VII. kadencji.

Dnia 21 czerwca 2018 r. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XLII. Sesja VII. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.