UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Września 2017, Imieniny: Joachima, Maurycego, Darii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Najmłodsi Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej bawili się na festynie „Witaj Przedszkolaku”
2017.09.13
-

W minioną niedzielę 10 września 2017 r. najmłodsi mieszkańcy Rawy Mazowieckiej bawili się podczas ósmej edycji festynu "Witaj Przedszkolaku". Dzięki wielu atrakcjom i emocjom impreza stała się okazją do wspólnego świętowania. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację festynu.

Rowerowy weekend w Rawie
2017.09.11
Rowerowy weekend w Rawie

Dwie imprezy rowerowe w jednym miejscu dzień po dniu. W weekend 16 - 17 września w Rawie odbędzie się rowerowy maraton MTB oraz kolarski wyścig szosowy. Sobota będzie dniem zmagań amatorów kolarstwa terenowego. W niedzielę na starcie staną miłośnicy kolarstwa szosowego.

Podziękowania za 17. Rodzinny Rajd Rowerowy
2017.09.11
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka oraz MLUK "Dwójka" składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji 17. Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbył się w dniu 02.09.2017 r. Dziękujemy w szczególności sponsorowi głównemu - firmie "Ditta-Seria" Edmund Pietrzak, która zakupiła koszulki dla uczestników rajdu oraz 5 rowerów, a także pozostałym sponsorom, bez pomocy których nie byłoby możliwe przeprowadzenie rajdu.

„Rawa dla Niepodległej” – przygotowania do rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości
2017.09.08
-

W dniu 7 września 2017 r. Burmistrz Miasta Dariusz Misztal powołał Komitet Organizacyjny w sprawie uroczystych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości pod nazwą „Rawa dla Niepodległej”. Wszystkich, którym bliska jest idea niepodległościowa i którzy chcą włączyć się w program obchodów święta, zapraszamy do współpracy.

Odsłonięcie monumentu na cmentarzu żydowskim
2017.09.08
Odsłonięcie monumentu na cmentarzu żydowskim

W najbliższą środę 13 września, na cmentarzu żydowskim przy ul. Kazimierza Wielkiego, zostanie odsłonięty monument upamiętniający rawskich Żydów tam pochowanych. Na ceremonię, która rozpocznie się o godz. 12.00 zaprasza Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.