UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 29 Maja 2017, Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Dni Rawy Mazowieckiej 2017
Sportowa wizyta w Boskovicach
2017.05.10
-

Od 29 kwietnia do 2 maja w partnerskim mieście Rawy czeskich Boskovicach już po raz dziewiąty gościła grupa rawskich sportowców. W tym roku byli to pływacy reprezentujący kluby „Triathlon Rawa” i WOPR, piłkarze Mazovi oraz siatkarki i siatkarze Juveni. Pobyt reprezentantów rawskich klubów był bardzo udany.

Kuba Klasztorny Mistrzem Polski
2017.05.08
-

Złoty medal przywiózł z Nowego Targu rawski sportowiec - Kuba Klasztorny, trenujący na co dzień w Rawskim Klubie Karate Kyokushin. Wywalczył go na Mistrzostwach Polski w kick-boxingu, w kategorii junior młodszy, mężczyźni - 67kg, low-kick full contact.

Wyniki konkursu ofert
2017.05.05

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przekazuje do wiadomości publicznej wyniki otwartego konkursu ofert, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka: na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu - organizacja szkolenia w rawskich klubach sportowych dla dzieci  i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego w dyscyplinie mini piłka siatkowa dziewcząt

Wyniki konkursu ofert
2017.05.05

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przekazuje do wiadomości publicznej wyniki otwartego konkursu ofert, który odbył się w dniu 24 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka, na wsparcie zadań publicznych w zakresie zabezpieczenia akwenów i bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodami, prowadzenie profilaktycznej działalności w zakresie bezpieczeństwa na wodach, wśród dzieci i młodzieży

Uroczystości 3 Maja w Rawie
2017.05.05
-

W środę 3 maja uroczyście obchodziliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości uświetniła asysta honorowa i sztandar 7 dywizjonu lotniczego z Nowego Glinnika. Dariusz Misztal Burmistrz Rawy Mazowieckiej dziękuje mieszkańcom za liczny udział w uroczystościach.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.