UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Września 2017, Imieniny: Joachima, Maurycego, Darii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Witaj przedszkolaku - już w niedzielę
2017.09.08
-

Burmistrz Miasta Dariusz Misztal serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta z rodzicami na festyn pt. „Witaj Przedszkolaku”. Festyn odbędzie się 10 września 2017 r. w godz. 14.00 – 18.00 na terenie Centrum Kupieckiego „Rawiak”. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Ogłaszamy wybory do MRM
2017.09.07
-

Jeśli… chcesz mieć wpływ na decyzje dotyczące spraw młodzieży, chcesz promować i realizować inicjatywy młodych ludzi - przemyśl swoją kandydaturę na Radnego Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka. Wybory już 22 września 2017 r.

Wyniki konkursu szczepień przeciwko grypie
2017.09.07
-

Wyniki konkursu ofert na wybór  realizatora programu polityki zdrowotnej pn. : „Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej w roku 2017:

Zapraszamy na Bernardynki
2017.09.06
-

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Hufiec Rawski wraz ze współorganizatorami zapraszają na Bernardynki na placu zamkowym w Rawie Mazowieckiej. Bernardynki odbędą się w niedzielę 10 września 2017 r. w godz. 14.30 - 17.30.

Rawa na liście projektów do dofinansowania
2017.09.05
-

Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 5 września opublikował listę projektów, które zostały wybrane do dofinansowania ze środków UE i budżetu państwa, w ramach konkursu dla naboru nr RPLD.06.03.02-IZ.00-10-001/16 - VI Oś Priorytetowa: Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu. Rawski projekt rewitalizacyjny, obejmujący cztery zadania, został oceniony wysoko.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.