UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 24 Lutego 2018, Imieniny: Bogusza, Macieja, Marka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Bieg Tropem Wilczym 2018
Nabór do pracy w Policji
2018.02.14

Łódzki Garnizon Policji liczy 22 komendy miejskie i powiatowe oraz 36 komisariatów. Służbę w nim pełni 6015 funkcjonariuszy. W 2017 roku do służby przyjęto 205 nowych funkcjonariuszy. Na rok 2018 zaplanowano dobór kolejnych 405 w sześciu naborach. Zachęcamy do podjęcia pracy w Policji.

 

Sukces rawskiego atlety Kacpra Gosa
2018.02.14
-

Kacper Gos z klubu MLUKS RAWA zdobył brązowy medal na dystansie 2000 m Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych jakie odbyły się w Toruniu. To 12 medal Mistrzostw Polski PZLA podopiecznych trenera Jarosława Wasiaka. Maciej Budziński zajął szóstą lokatę, również szóstą lokatę zajęła Magda Ciołak.

 

Bieg Tropem Wilczym – 4 marca
2018.02.13
-

4 marca z okazji obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rawie po raz czwarty odbędzie się współorganizowany z Fundacją Wolność i Demokracja bieg poświęcony Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie i uczczenia w ten sposób pamięci bohaterów poległych w walce z sowieckim reżimem.

 

Oświadczenie burmistrza miasta
2018.02.09
-

Jako Burmistrz Miasta pragnę odnieść się w kilku słowach do  sytuacji związanej z uchwaleniem budżetu gminy Miasta Rawa Mazowiecka na 2018 rok. Chcę przypomnieć, że w III kwartale 2017 roku zwróciłem się do wszystkich radnych Rady Miasta o przedstawienie propozycji inwestycyjnych celem uwzględnienia ich w projekcie budżetu na 2018 r.

Zmiany w rozkładzie jazdy rawskiej komunikacji miejskiej
2018.02.09
-

Informujemy, że od dnia 12 lutego 2018 r. w Rawie ulega zmianie rozkład jazdy komunikacji miejskiej w dni robocze poniedziałek-piątek. Rozkład jazdy świąteczny pozostaje bez zmian.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.