UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Września 2017, Imieniny: Joachima, Maurycego, Darii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy
2010.09.01
Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy
W sobotę 28 sierpnia 2010 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się 10. Rodzinny Rajd Rowerowy. Jubileuszowa edycja rajdu okazała się wyjątkowa, gdyż przy jej okazji pobito kilka dotychczasowych rekordów: rajd zgromadził rekordową liczbę uczestników, których było 1090, rekordowa była liczba rodzin biorących w nim udział: 172 oraz liczba rowerów losowanych wśród uczestników, których było aż 20.
71. Rocznica wychuchu II wojny światowej
2010.08.30
Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Rawie Mazowieckiej oraz Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka mają zaszczyt zaprosić na uroczystości patriotyczne obchodów 71 rocznicy wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września 2010 r. (środa) o godz. 13.00 na cmentarzu wojskowym w Rawie Mazowieckiej
2010.08.12
-
10. Rodzinny Rajd Rowerowy
Rawski etap Tour de Pologne
2010.08.04
W poniedziałkowe przedpołudnie, 2 sierpnia, Rawa Mazowiecka zamieniła się na kilka godzin w centrum światowego kolarstwa. Ponad dwustu zawodowych kolarzy stanęło na starcie do 2. etapu wyścigu Tour de Pologne - najważniejszej imprezy sportowej rangi międzynarodowej w Polsce. Honorowy start nastąpił z centrum miasta, z Placu Piłsudskiego.
Wakacje ze sportem 2010-07-09
2010.07.09
Wakacje ze sportem 2010-07-09
W dniach 06. – 09. lipca w ramach organizowanej przez Urząd Miasta akcji „Wakacje ze Sportem” odbyły się turnieje: Plażowej piłki siatkowej nad zalewem Tatar i piłki nożnej na boisku „Orlik” przy hali sportowej „Milenium”.

W turnieju siatkówki wzięły udział 24 pary zawodniczek i zawodników. Zwycięzcami turnieju w grupie starszej została para Marek Goszkiewicz, Karol Miros, która lepszym stosunkiem małych punktów wyprzedziła parę Tomasz Trzonek, Robert Zbudniewek

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.