UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 19 Stycznia 2018, Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
Dzień Papieski
2010.10.20
Kolejny raz rawscy skauci ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego włączyli się w obchody Dnia Papieskiego. W sobotę 9 października Skauci Europy i młodzież z Gimnazjum nr 1 kwestowała na ulicach miasta na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Łącznie na ulice miasta wyszło ponad 100 wolontariuszy zbierając kwotę kwotę 3150,71 zł. W niedzielę, 10 października (już tradycyjnie), na terenie parku miejskiego, odbyła się tym razem VII Papieska Gra Terenowa.
Rawskie talenty po eliminacjach
2010.10.18
W sobotę 16 października 2010 r. w Miejskim Domu Kultury odbyły się eliminacje konkursu „Pokaż się”, organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Rawa Mazowiecka. Do udziału zgłosiło się 14-tu odważnych uczestników, którzy samodzielnie, bądź w grupach zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności.

Uczestników oceniało trzyosobowe jury w składzie: Anna Kraćkowska – dziennikarka Głosu Rawy i Okolicy, Wiktoria Wielgus – rzecznik prasowy MRM oraz Szymon Kowalczyk – instruktor muzyki Miejskiego Domu Kultury. Wśród wykonawców największą popularnością cieszył się śpiew i taniec, ale nie zabrakło również pokazów teatralnych, gimnastyki, rapu i beatboxu.
Spotkanie mieszkańców
2010.10.06
ZAPRASZAM MIESZKAŃCÓW ULIC: Aleja Konstytucji 3 Maja ... na spotkanie z Państwa radnym – Włodzimierzem Błędkiem i Burmistrzem Miasta – Eugeniuszem Górajem.
POKAŻ SIĘ! - MRM zaprasza
2010.10.06
Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka po raz pierwszy zaprasza do udziału w niezwykłym konkursie pn. "POKAŻ SIĘ". Celem konkursu jest zaprezentowanie i promocja talentów na scenie Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Konkurs będzie składał się z dwóch etapów: eliminacji i finału.
Rawa ma swój "Bajkowy Zakątek"
2010.10.04
Rawa ma swój "Bajkowy Zakątek"
4 października 2010 r. o godz. 14.00 odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia Przedszkola Miejskiego Nr 3 "Bajkowy Zakątek" przy ul. Solidarności 3B w Rawie Mazowieckiej. W latach 2008-2010 dokonano gruntownej rozbudowy i przebudowy budynku przedszkolnego, która odbywała się w dwóch etapach. Oddana do użytku w roku 2010 placówka przedszkola to obiekt parterowy, wybudowany w technologii tradycyjnej – murowany.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.