UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 24 Lutego 2018, Imieniny: Bogusza, Macieja, Marka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Bieg Tropem Wilczym 2018
2018.02.02
-

Cztery zawodniczki z rawskiego klubu karate wzięły udział w prestiżowym turnieju Carpathia Cup 2018. Martyna Gasińska, Martyna Berezowska, Katarzyna Pacho oraz najmłodsza - Antonina Pacho wystartowały w gronie sześciuset zawodników z 12 państw.

Wyniki konkursu ofert
2018.01.30
Wyniki konkursu ofert

Wyniki konkursu ofert, który odbył się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań mających na celu poprawę zdrowia tych osób

 

Rekordowy Budżet Obywatelski 2018
2018.01.30
Rekordowy Budżet Obywatelski 2018

W dniu 29 stycznia 2018 r. Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego wypracował oficjalne wyniki Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Ten budżet okazuje się rekordowy pod wieloma względami. Największa liczba zgłoszonych wniosków do BO, największa liczba zakwalifikowanych wniosków, rekordowa liczba głosujących. Rekordowy również pod względem liczby wniosków, które otrzymają środki na realizację, aż 11 z nich.

RAWA CUP 2018
2018.01.29
-

W  minioną sobotę  na hali sportowej Milenium odbyła się VII edycja turnieju piłki nożnej Młodych Widzewiaków - Rawa Cup 2018. W zawodach zorganizowanych przez rawskie Stowarzyszenie Kibiców Widzewa i  Miasto Rawa Mazowiecka wzięło udział 17 zespołów z  terenu powiatu rawskiego.  Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.

Zespół Konsultacyjny ds. Rewitalizacji
2018.01.29
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, zarządców nieruchomości z obszaru rewitalizacji i przedsiębiorców do składania swoich kandydatur do Zespołu Konsultacyjnego ds. Rewitalizacji w terminie do dnia 5.02.2018 r. Liczymy na Państwa obecność w procesie rewitalizacji i zachęcamy do zgłaszania kandydatur.

 

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.