UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Listopada 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Zawodnicy RKKK mają powody do zadowolenia
2017.10.23
-

Młodzi sportowcy z rawskiego klubu karate otworzyli jesienny sezon walk świetnymi wynikami. Na VI Ogólnopolskim Turnieju Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa 2017 w Częstochowie obronili wicemistrzostwo federacji Uechi-Ryu. Zawodnicy Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana zdobyli 46 medali – 24 złote, 17 srebrnych i 5 brązowych.

Sztafetowe przełaje nad zalewem Tatar
2017.10.20
-

W dniu 19 października nad zalewem Tatar odbył się finał rejonu w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych. Zawody przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: młodszej - rocznik 2004 i starszej - roczniki 2002 – 2003. 

Umowa na dofinansowanie z UE podpisana
2017.10.19
-

W środę, 18 października, w obecności wicemarszałka Dariusza Klimczaka oraz członka Zarządu Województwa Łódzkiego Joanny Skrzydlewskiej, została podpisana umowa na dofinansowanie z UE infrastrukturalnego projektu pn. Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka. Miasto otrzymało blisko 16 mln zł na realizację czterech zadań inwestycyjnych, zawartych w projekcie. Dofinansowanie pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej
2017.10.16
Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2017 r., czyli w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w holu wystawowym Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbyło się spotkanie rawskich nauczycieli z Burmistrzem Miasta Rawa Mazowiecka Dariuszem Misztalem.

Odbyła się pierwsza sesja nowej XI kadencji MRM
2017.10.16
-

14 października 2017 r. w Miejskim Domu Kultury odbyło się inauguracyjne spotkanie z Młodzieżową Radą Miasta XI kadencji. W spotkaniu udział wzięli Dariusz Misztal Burmistrz Miasta, Zbigniew Sienkiewicz Przewodniczący Rady Miasta Rawa Mazowiecka oraz radni Młodzieżowej Rady Miasta ustępującej X kadencji.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.