UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Września 2017, Imieniny: Joachima, Maurycego, Darii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Rowerowe zakończenie wakacji
2017.09.04
Rowerowe zakończenie wakacji

Tradycyjnie w ostatnią sobotę wakacji odbył się Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku była to już 17. edycja tej imprezy, która rokrocznie gromadzi na starcie wielu miłośników jazdy na dwóch kółkach. Burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom 17. Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Nowy Rok Szkolny 2017/2018
2017.09.04
Nowy Rok Szkolny 2017/2018

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy i Pedagodzy oraz Szanowni Rodzice, początek roku szkolnego otwiera przed nami nowe możliwości i skłania do podejmowania ambitnych wyzwań. Jesteśmy przekonani, iż po wakacyjnej przerwie z entuzjazmem przystąpicie do dalszej nauki, pracy i realizacji zamierzeń.

Postępy prac w parku i muzeum
2017.08.31
Postępy prac w parku i muzeum

Dla ekip budowlanych wakacyjny czas urlopów i wyjazdów był okresem prac. Część z nich można było dostrzec, spacerując ulicą Łowicką. Obie inwestycje, tj. rewaloryzacja zabytkowego parku miejskiego oraz przebudowa i remont zabytkowego budynku Muzeum Ziemi Rawskiej wraz z zagospodarowaniem otoczenia, stanowią elementy projektu pn. Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka.

Pokaz pierwszej pomocy na zamku
2017.08.31
-

Jak udzielić  pierwszej pomocy przedmedycznej? Fundacja „Obudźmy Nadzieję" 2 września 2017 r. w godz. 8.30-9.30 przed rozpoczęciem 17. Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego zademonstruje zasady udzielania pierwszej pomocy na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich.

MOPS - wypełnij ankietę
2017.08.31
-

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawie Mazowieckiej przystąpił do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017 – 2022, która precyzuje i weryfikuje najważniejsze problemy społeczne w mieście, a także określa sposoby ich rozwiązywania, aby trafnie określić cele i zadania do realizacji zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.