UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 23 Marca 2018, Imieniny: Pelagii, Feliksa, Zbysława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.
Bieg Tropem Wilczym – 4 marca
2018.02.13
-

4 marca z okazji obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rawie po raz czwarty odbędzie się współorganizowany z Fundacją Wolność i Demokracja bieg poświęcony Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie i uczczenia w ten sposób pamięci bohaterów poległych w walce z sowieckim reżimem.

 

Oświadczenie burmistrza miasta
2018.02.09
-

Jako Burmistrz Miasta pragnę odnieść się w kilku słowach do  sytuacji związanej z uchwaleniem budżetu gminy Miasta Rawa Mazowiecka na 2018 rok. Chcę przypomnieć, że w III kwartale 2017 roku zwróciłem się do wszystkich radnych Rady Miasta o przedstawienie propozycji inwestycyjnych celem uwzględnienia ich w projekcie budżetu na 2018 r.

Zmiany w rozkładzie jazdy rawskiej komunikacji miejskiej
2018.02.09
-

Informujemy, że od dnia 12 lutego 2018 r. w Rawie ulega zmianie rozkład jazdy komunikacji miejskiej w dni robocze poniedziałek-piątek. Rozkład jazdy świąteczny pozostaje bez zmian.

Ogłoszenie o trwającym postępowaniu konkursowym
2018.02.08
-

W związku z trwającym postępowaniem wyjaśniającym w konkursie ofert na  wsparcie realizacji zadania publicznego w 2018 r. w zakresie obejmującym organizację szkolenia w rawskich klubach sportowych, dla dzieci i młodzieży objętej systemem  współzawodnictwa sportowego, w tym sportowców niepełnosprawnych Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o przedłużonym terminie rozstrzygnięcia tego konkursu na dzień 14 lutego 2018 r.

Zespół Konsultacyjny ds. Rewitalizacji – nabór uzupełniający
2018.02.08
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza przedstawiciela  zarządców nieruchomości i przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji  do składania swoich kandydatur do Zespołu Konsultacyjnego ds. Rewitalizacji w terminie do dnia 01.03.2018 r.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.