UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 20 Listopada 2017, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Bezpłatne badania mammograficzne
2017.10.03
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka  i NZOZ Medica w Łodzi zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej. Badanie wykonasz 6 października 2017 r. (piątek) w Rawie Mazowieckiej przy Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Jana Sobieskiego 1.

Skrzypek z kapeli Rawianie bohaterem książki Danuty Dębskiej
2017.10.02
Skrzypek z kapeli Rawianie bohaterem książki Danuty Dębskiej

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję książki pani Danuty Dębskiej pt. "Stanisław Wojciechowski skrzypek z rawskiego". Gościem honorowym będzie pan Stanisław Wojciechowski. Uczestnicy spotkania zapoznają się z dotychczasową twórczością pani Dębskiej, a następnie pomuzykują z bohaterem tego wieczoru.

Wizyta przedstawicieli Rawy w Boskovicach
2017.10.02
-

W dniach 29 września – 1 października 2017 r. w czeskich Boskovicach przebywała oficjalna delegacja naszego miasta. Członkowie delegacji wzięli udział w czeskim święcie miasta - Husi Slavnosti 2017. W ramach wizyty odbyło się spotkanie robocze z władzami Boskovic oraz delegacjami miast partnerskich Boskovic: ze Słowacji (Levice), Belgii (Frasnes-lez-Anvaing) i Bośni i Hercegowiny (Prnjavor) podsumowujące dotychczasową współpracę.

Tenis ziemny – MASTERS RAWA
2017.10.02
-

W ostatni weekend na kortach przy hali sportowej Tatar odbył się długo wyczekiwany przez tenisistów, wieńczący cały sezon turniej Masters Rawa. Po trwającym 3 godz. 10 minut meczu zwycięzcą całego turnieju został Bartosz Kruszona.

Ligowy tenis
2017.10.02
-

30 września na hali sportowej Tatar  kolejny mecz w pierwszej lidze rozegrały tenisistki rawskiej „Dwójki”. Przeciwniczkami rawskiego zespołu były zawodniczki  MKS ROKITA Brzeg Dolny. Kolejny mecz w Rawie nasze zawodniczki zagrają 8 października z obecnym liderem tabeli KTS OPTIMA II Lublin.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.